Hostel

"Hipnotic Hostel" 8.3 / 10

Hipnotic to nowy hostel w Sopocie, położony zarówno blisko morza, jak i centrum miasta, do którego łatwo dojechać komunikacją miejską. Oferuje tanie noclegi, smaczne śniadania, kameralną atmosferę i nowoczesne wyposażenie. Hostel mieści się przy ul. Rzemieślniczej 26. Jest to nowa, biznesowa dzielnica Sopotu, w której można skorzystać z parkingów płatnych i bezpłatnych miejsc parkingowych, oraz parkingu strzeżonego który znajduje się zaledwie 4 min od nas Można stąd dotrzeć pieszo nad morze i do centrum Sopotu. Hostel zlokalizowany jest na skraju Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Sopot znany jest z bardzo dobrej infrastruktury dla rowerzystów, rowerem dotrzesz w niemal każde miejsce trójmiasta W odległości kilkunastu minut piechotą od niego znajdują się najważniejsze dla Trójmiasta atrakcje: nadmorski Hipodrom, Ergo Arena, Opera leśna a przede wszystkim plaża z najdłuższym w europie drewniany molem i las z niezliczonymi szlakami turystycznymi . To niezwykłe położenie, bo jednocześnie Hipnotic mieści się 25 minut piechotą od miejskiego centrum, znanym w całej Polsce i nie tylko sopockim deptakiem , czyli ulicą Monte Casino do którego można również dotrzeć w 5 minut SKM. Do skorzystania z tanich noclegów w Sopocie, w naszym hostelu, zapraszamy: turystów – także większe grupy, akwizytorów, przedstawicieli handlowych i osoby goszczące w Trójmieście służbowo, studentów zaocznych i wszystkich innych! Jednopiętrowy budynek hostelu został wyremontowany i zaadaptowany do celów noclegowych. Jest więc wyposażony w nowy i nowoczesny sprzęt. Mimo to nasze miejsca do spania są jednymi z najtańszych w całym Sopocie O niezwykłości lokalizacji hostelu może również świadczyć doskonała komunikacja ze wszystkimi ważniejszymi miejscami trójmiasta . Z Gdańskiego lotniska Lecha Wałęsy dojedziesz do nas bezpośrednim autobusem linii 122 prawie pod same drzwi, i już niedługo, bo jeszcze w tym roku koleją metropolitalną , z każdego miejsca Polski dojedziesz do nas koleją , w trójmieście zmienisz peron na SKM (szybka kolej miejska), wysiadasz na stacji Sopot Wyścigi 3 min drogi pieszo od nas . Jeśli jedziesz samochodem dojedziesz do hostelu bezpośrednio z obwodnicy bez zbędnego krążenia po mieście . Po trójmieście nie musisz poruszać się samochodem , bo gęsta sieć komunikacji miejskiej ( SKM , autobusy , trolejbusy i tramwaje) )zapewnia szybki i komfortowy dojazd nie martwiąc się o miejsca postojowe, można również skorzystać ze stacji rowerów miejskich która również znajduję obok nas.
hostel-sopot.pl
Sehen podobne oferty

4 Bewertungen turystów 8.3 / 10

 • cena/jakość 8.8
 • czystość 9
 • obsługa 8.5
 • Annehmlichkeiten 7.2
 • Ausrüstung 8
 • Lokalisierung 8
 • wyżywienie 10
Marcin
9.8

Marcin

Trochę net słaby, ale reszta wporzo.

Elwira
8.6

Elwira

Świetne miejsce na pobyt z dala od turystycznego szumu. Położone z dala od centrum, ale blisko stacji SKM co pozwala na wycieczki po całym Trójmieście. Idealne dla osób, które wolą zwiedzanie od leżenia na p...

Andrzej
9.8

Andrzej

Wszystkim polecam hostel Hipnotic w Sopocie.Bardzo czyste,zadbane i przyjazne miejsce .Na pewno właśnie tam się zatrzymam,gdy będę znowu w Sopocie.

Artur
5

Artur

 • cena/jakość 7
 • czystość 6
 • obsługa 4
 • Annehmlichkeiten 2
 • Ausrüstung 5
 • Lokalisierung 6

Obiekty, które mogą Cię zainteresować