Dom Nad Jeziorem

Haus zu vermieten in Olsze

Olsze 1, 83-132 Pelplin,
Woiwodschaft pomorskie, Polen

Informationen über das Objekt

Zu Vermieten: Preis: Anzahl: Raumstruktur:
Haus zu vermieten 10-Personen 600 - 1000 PLN ganze 1 Anzeigen

Cena pobytu do negocjacji, kwota wynajmu zależy od ilości osób i od długości pobytu.

Zapraszamy na naszą nową stronę internetową: www.olsze.pl

Dom o powierzchni 250 m2 położony przy XIX wiecznym szlaku Cysterskim w miejscowości Olsze obok Nowej Cerkwi .
Cała posiadłość wraz z jeziorem , stawami i łąkami i to ponad 4 ha. znajduje się niedaleko autostrady A1 przy zjeździe na Pelplin ( 10 minut od zjazdu z autostrady ).
Do dyspozycji naszych gości jest komfortowy dom z czterema sypialniami , trzema łazienkami , w pełni wyposażoną kuchnią i dużym salonem . Sypialnie przygotowane są na 10 dorosłych osób plus dostawki dla dzieci .
Z tarasów przydomowych położonych w starym owocowym sadzie rozciąga się widok na jezioro i stawy . Na ogrodzonej posesji znajduje się plac zabaw dla dzieci .
Dla relaksu proponujemy pływanie łódką ,połów ryb , ognisko w sadzie lub nad jeziorem , spacery po okolicy lub przejażdżki rowerowe .

Objekt in der Datenbank ab: 2017-06-02

Mehr lesen Weniger lesen

  • Check-in, Check-out: von 12:00 bis 10:00
  • Zur Verfügung unserer Gäste: Kaminzimmer, Lagerfeuerstelle, Udogodnienia – prasowanie/pranie (Waschmaschine allgemein zugänglich, Bügelbrett/Bügeleisen allgemein zugänglich, Möglichkeit zum Wäsche waschen, Möglichkeit, Bügelarbeiten in Auftrag zu geben), Privater Strand/Steg, Verleih von Wasserausrüstung, Grill, Allgemein zugängliche Küche, Verleih von Freizeitausrüstung, Udogodnienia Spa/wellness (Sauna)
  • Für motorisierte Gäste: Parkplatz/Garage (Parkplatz, im Preis inbegriffen, Garage, im Preis inbegriffen)
  • Internet: Internet (Wi-Fi)
  • Für Gäste mit Haustieren: Haustiere erlaubt
  • Für Familien mit Kindern: familienfreundlich (Spielplatz für Kinder, Sandkasten, Schaukel, Rutschbahn, Fernseh-/Spiel-/Gemeinschaftszimmer), Wyposażenie dla rodzin z dziećmi (Kinderbett, Hochstuhl)

Personen, die dieses Objekt besucht haben, interessierten sich auch für

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet