Agroturystyka U Władzia

Agrotourismus w Jugowie

10 die Bewertung
Liczba ocen:2

Reklama

Kwatery Ursus - Duszka Hostel

Ortschaft: Warszawa

Preis ab: 70 całość

Informationen über das Objekt

ul. Małachowskiego 28 , 57-450 Jugów odległość od centrum: 0.8 km

Die Beschreibung

Zapraszamy do malowniczego Jugowa, miejscowości położonej w Górach Sowich. Nasza agroturystyka znajduje się 500 m. n.p.m. Posiadamy 5 osob. domek dla gości z kominkiem antresolą do spania i pełnym wyposażeniem, oraz samodzielne mieszkanie 4 osob., również w pełni wyposażone. Jako jedną z atrakcji oferujemy pieczenie barana na zamówienie. W odległości 10 min. Spacerem znajduje się basen odkryty, a 15 km. od Jugowa basen kryty. W pobliżu są również wyciągi narciarskie, jazda konna (6 km.) i kort tenisowy (10 min.), jak i świetne warunki do jazdy na rowerach. 100 m. od posesji znajduje się bardzo dobrze zaopatrzony sklep spożywczo-monopolowo-chemiczny.
Atrakcje turystyczne to: kamienna wieża widokowa na Wielkiej Sowie,wieża widokowa na Kalenicy, forty w Srebrnej Górze, Zamek Grodno w Zagórzu Śląskim, muzeum Górnictwa w Nowej Rudzie oraz podziemne miasta hitlerowskie, z których dwa są dostępne dla zwiedzających w Walimiu i kolejny w Głuszycy-Osówce.
Ponadto warto zwiedzić kotlinę Kłodzką i okolice: Zamek Książ i Palmiarnię w Wałbrzychu, w Wambierzycach -Śląską Jerozolimę, Bardo Śląskie, Kudowę Zdrój, Kaplicę Czaszek w Czermnej, Polanicę Zdrój i Twierdzę w Kłodzku.
Jeszcze raz serdecznie zapraszamy.

Objekt in der Datenbank ab: 2009-10-20

Mehr lesen Schliessen

  • Check-in, Check-out: ab 14:00 bis 10:00
  • Zur Verfügung unserer Gäste: Grill, Lagerfeuerstelle
  • Für Familien mit Kindern: familienfreundlich (Spielplatz für Kinder)