Gospodarstwo Agroturystyczne Drapała

Agrotourismus in Przewłoce

Brak oceny

Reklama

Pensjonat Lira

Ortschaft: Krynica-Zdroj

Informationen über das Objekt

Przewłoka 24, 76-270 Ustka odległość od centrum: 0.2 km

Die Beschreibung

Nasze gospodarstwo położone jest w niewielkiej wsi Przewloką około 2 km od miasta Ustki. Wieś cicha i spokojna w okresie letnim tętni życiem. Jednak każdy kto ceni ciszę i chce odpocząć od zgiełku i hałasu znajdzie tu doskonałe ku temu warunki. Spacer do szerokiej i piaszczystej plaży pośród malowniczego krajobrazu zajmuje ok. 30 minut. Ogród z domkami znajduje się na ogrodzonym, oddalonym od ulicy terenie. Naszym gościom oferujemy domki letniskowe 3, 4, 5 i 6 - osobowe z pełnym wyposażeniem: aneks kuchenny, pokój wypoczynkowy, sypialnia i łazienka. Każdy z gości ma możliwość parkowania swojego samochodu bezpośrednio przy domku.
Internet Wi-fi.
Długie letnie wieczory można sobie uprzyjemnić na świeżym powietrzu. Przygotowaliśmy boisko do gry w siatkówkę. Na najmłodszych czeka mini plac zabaw. Wiele atrakcji nie tylko najmłodszym dostarcza bliski kontakt z naszymi zwierzakami. króliki, kury oraz bażanty zaprzyjaźnią się z każdym gościem. Dla wszystkich, którzy chcą aktywnie spędzić czas i zwiedzić okolicę proponujemy rowerowe wyprawy „Szlakiem Zwiniętych Torów".

Objekt in der Datenbank ab: 2009-04-09

Mehr lesen Schliessen

  • Check-in, Check-out: ab 14:00 bis 10:00
  • Zur Verfügung unserer Gäste: Grill, Lagerfeuerstelle, Verleih von Freizeitausrüstung, Udogodnienia – prasowanie/pranie (Möglichkeit zum Wäsche waschen)
  • Auf dem Gelände: Sport i rekreacja (Sportplatz)
  • Internet: Internet (Wi-Fi)
  • Für Familien mit Kindern: Wyposażenie dla rodzin z dziećmi, (Kinderbett, Hochstuhl, Kinderbadewanne, Töpfchen) familienfreundlich (Spielplatz für Kinder)