Obiekty promowane w najbliższej okolicy

Moderna

Kategorie: Gästehaus

Ortschaft: Jastrzębia Góra

Preis ab: 260 całość

 

Apartamenty "Perły Bałtyku"

Appartement in Pucku

Brak oceny

Reklama

Domki "Falsztyn"

Ortschaft: Falsztyn

Preis ab: 250 całość

Nasza propozycja:

Schließen

Informationen über das Objekt

pl. Wolności 30 , 84-100 Puck odległość od centrum: 0.1 km

Die Beschreibung

W wakacje to najspokojniejsze miejsce do wypoczynku nad Zatoką Pucką i w odległości zaledwie 11 km od Morza Bałtyckiego, do którego można dojechać nowoczesną ścieżką rowerową lub dopłynąć zatoką. Nie bez znaczenia jest fakt, że w Pucku i okolicach jest najczystsza woda.
Jeśli przyjechałeś aby odpocząć od zgiełku miasta i miejskiego pędu to idealne miejsce. Daje to Puckowi przewaga nad Władysławowem, Jastrzębią Górą czy Półwyspem Helskim, do których jeśli chcesz to zawsze możesz dojechać lub dopłynąć.

Do uprawiania żeglarstwa to właśnie w Pucku jest jeden z najlepszych akwenów wodnych na świecie! Dzięki odpowiedniemu ukształtowaniu brzegu, kierunkom wiatrów i gładkiej tafli wody właśnie tu możesz czerpać najwięcej radości z tego wspaniałego sportu. Początkujący deskarze na pewno docenią bardzo duży obszar płytkiej wody gdzie szybciej i z mniejszym wysiłkiem będą mogli podnosić swoje umiejętności.

Puck to idealne miejsce wypadowe gdyż wszędzie jest blisko do trójmiasta 20-50 min. (Gdynia, Sopot, Gdańsk) do Władysławowa 10 min. samochodem lub 30-50 min. rowerem czy do Jastrzębiej Góry lub na Półwysep Helski gdzie do Chałup, Jastarni czy Juraty dostaniesz się najszybciej na desce, motorówką lub żaglówką. Możesz też wybrać statek.

Po co jadąc na wakacje stać w paru godzinnych korkach do Władysławowa jak można zostać w Pucku potraktować go jako miejsce wypadowe lub docelowe taniego pobytu. Dalej na północ zawsze możesz dostać się szybciej rowerem, motorem lub wodą.

Objekt in der Datenbank ab: 2015-05-07

Mehr lesen Schliessen

  • Check-in, Check-out: ab 14:00 bis 10:00
  • Zur Verfügung unserer Gäste: Allgemein zugängliche Küche, Udogodnienia – prasowanie/pranie (Waschmaschine allgemein zugänglich, Bügelbrett/Bügeleisen allgemein zugänglich)
  • Internet: Internet (Wi-Fi)
  • Für Gäste mit Haustieren: Haustiere erlaubt
  • Für Familien mit Kindern: Wyposażenie dla rodzin z dziećmi (Kinderbett, Hochstuhl, Kinderbadewanne, Töpfchen)