AgroWczasy U Bobesza

Appartement in Żelkowie

Brak oceny

Reklama

Hotel Orlik

Ortschaft: Krynica-Zdrój

Informationen über das Objekt

Główczyce 25 , 76-220 Główczyce

Die Beschreibung

Chcemy przedstawić Państwu zalety naszego apartamentu i okolic, które są wyjątkowo czyste i spokojne.

Już Jan z Czarnolasu powiedział: ”Wsi spokojna, wsi wesoła, kto twe piękno pojąć zdoła." Mimo upływu lat te słowa są nadal aktualne, a nasza miejscowość jest tego najlepszym przykładem. Spokój, cisza przerywana tylko śpiewem ptaków, klekotem boćków, krzykiem żurawi i szumem wiatru. Leżak w ogrodzie, widok kojącej zieleni i piękno kwiatów już daje ogrom przyjemności. Jeśli jednak dopisze pogoda, zapraszają czyste, szerokie plaże Ustki, Poddąbia, Dębiny, Rowów, Czołpina czy Łeby z pięknymi wydmami ruchomymi. A jeśli pogoda splata figla i poskąpi ciepła i słońca? Na to też jest rada. Spacery do lasu nad rzekę Łupawę oraz zwiedzanie ciekawych okolicznych miejscowości: Smołdzino - Muzeum Słowińskiego Parku Narodowego, Święta Góra Słowińców - Rowokół w Klukach, Skansen Słowińców. Można też wybrać się na wycieczkę do Słupska, Trójmiasta lub na Kaszuby.

Po pełnym wrażeń dniu czeka odpoczynek w miłym apartamencie, składającym się z sypialni, pokoju wypoczynkowego z w pełni wyposażonym aneksem kuchennym i łazienki. W apartamencie może przebywać od 2 do 6 osób.

Wieczory można spędzić przy ognisku lub grillu.

Tak, więc serdecznie zapraszamy i do zobaczenia!!!

Objekt in der Datenbank ab: 2009-07-06

Mehr lesen Schliessen

  • Check-in, Check-out: ab 14:00 bis 10:00
  • Zur Verfügung unserer Gäste: Grill, Lagerfeuerstelle, Udogodnienia – prasowanie/pranie (Möglichkeit zum Wäsche waschen, Möglichkeit, Bügelarbeiten in Auftrag zu geben)
  • Internet: Internet
  • Für Familien mit Kindern: familienfreundlich (Spielplatz für Kinder)