Ośrodek Wojewódzki

Erholungszentrum in Okunince

Brak oceny

ul. Lwowska 14, 22-200 Okuninka odległość od centrum: 1.8 km

Reklama

Zającówka

Ortschaft: Schreiberhau

Informationen über das Objekt

Die Beschreibung

UWAGA - 4-6 SIERPNIA BRAK MIEJSC!!!!!!!!!!

Ośrodek umiejscowiony blisko plaży w spokojnej części Jeziora Białego. Cena noclegów zaczyna się od 30 zł za dobę. UWAGA!!! Pobyt weekendowy to koszt zawsze 50 zł od osoby za dobę!!!!! Blisko do plaży w niezwykle urokliwej i spokojnej okolicy.

Ośrodek byłego Urzędu Wojewódzkiego w Okunince nad Jeziorem Białym zaprasza na tani i atrakcyjny wypoczynek w spokojnej okolicy, blisko kilku plaż Jeziora Białego.

Oferujemy pokoje "ekonomiczne" w ośrodku (2-3 osobowe z ubikacjami i umywalkami w każdym pokoju) oraz ogólndostępną kuchnią i prysznicami - w cenie 40 zł od osoby za dobę.

Do dyspozycji mamy także pokoje z łazienkami (2-3 osobowe) oraz dwupokojowe apartamenty (pomieszcza nawet 6 osobowe rodziny) w cenie 50 zł od osoby dorosłej za dobę.

Do dyspozycji gości są także tradycyjne, dwupokojowe domki campingowe bez własnych sanitariatów (wspolne prysznice i tolaety w pomieszczeniu na zewnątrz). Domki wynajmujemy w cenie 120 zł za dobę (dla maksymalnie 4 osób) w tygodniu i 150 zł za dobę w weekendy.

Na terenie ośrodka do dyspozycji gości są: piaskownica, duża drewniana altana z murowanym grillem, miejsce na ognisko, boisko do siatkówki i koszykówki. W sąsiedztwie wypożyczalnia sprzętu wodnego i strzeżona plaża.

Zapraszamy!!!

UWAGA!!!! Pobyt weekendowy to koszt 50 zł od osoby dorosłej za dobę! Rezerwujemy minimum na dwie doby.

Obiekt w bazie od: 2014-05-08

Mehr lesen Zwiń opis

  • Check-in, Check-out: ab 14:00 bis 10:00
  • Zur Verfügung unserer Gäste: Grill, Lagerfeuerstelle, Verleih von Wasserausrüstung, Allgemein zugängliche Küche, Udogodnienia – prasowanie/pranie (Bügelbrett/Bügeleisen allgemein zugänglich)
  • Auf dem Gelände: Sport i rekreacja (Sportplatz)
  • Rezeption: Rezeption 24 Std. geöffnet
  • Für Familien mit Kindern: Wyposażenie dla rodzin z dziećmi, (Kinderbett, Hochstuhl, Kinderbadewanne, Töpfchen) familienfreundlich (Spielzimmer für Kinder, Spielplatz für Kinder [Sandkasten, Schaukel, Rutschbahn], Fernseh-/Spiel-/Gemeinschaftszimmer)