"Zatoka Kal"

Ferienzentrum in Kalu

Brak oceny

Reklama

Pokoje Gościnne

Ortschaft: Wierchomla Mała

Preis ab: 50 całość

Informationen über das Objekt

Węgorzewo 41 , 11-600 Węgorzewo odległość od centrum: 1.4 km

Die Beschreibung

Zatoka Kal jest położona w samym sercu Mazur. Jej granice wyznacza brzeg jeziora Święcajty, które znajduje się w Krainie Wielkich Jezior Mazurskich i bezpośrednio łączy się z jeziorem Mamry – jednym z największych jezior w Polsce.
Proponujemy naszym Gościom nocleg w nietuzinkowo zaaranżowanych, przestronnych i luksusowych domkach, dających poczucie indywidualności, z których codzienne widoki dają ukojenie dla duszy i ciała. Czeka na Państwa 31 wyjątkowych domków z komfortowymi łazienkami, które są gotowe na przyjęcie łącznie 130 Gości.

Mazury to idealne miejsce do aktywnego wypoczynku, stąd dysponujemy bogatą ofertą wyszukanych i niestandardowych atrakcji zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Na miłośników żeglarstwa czeka największy na jeziorze Święcajty port jachtowy z odpowiednią infrastrukturą, mogący pomieścić 70 jachtów.

Kwintesencją Zatoki Kal jest nowoczesna restauracja, której bogactwo smaków oraz wysoka jakość serwowanych dań dopełnią aurę mazurskiego wypoczynku. Kreatywność szefa kuchni oraz profesjonalna obsługa kelnerska sprawią, że każdy posiłek naszych Gości będzie wyjątkowy.

Połączenie wszystkich elementów: Mazury, komfortowe noclegi, animacje, własny port i niesamowita kuchnia, a także przestronna, w pełni wyposażona sala konferencyjna o łącznej powierzchni 100 m2 mogąca pomieścić maksymalnie 60 osób sprawiają, że Zatoka Kal to również idealne miejsce na organizacje konferencji, szkoleń oraz imprez integracyjnych.

Objekt in der Datenbank ab: 2010-11-03

Mehr lesen Schliessen

  • Check-in, Check-out: ab 16:00 bis 12:00
  • Zur Verfügung unserer Gäste: Grill, Lagerfeuerstelle, Verleih von Freizeitausrüstung, Verleih von Wasserausrüstung, Privater Strand/Steg
  • Auf dem Gelände: Bar/Restaurant, (Bar, Restaurant) Sport i rekreacja (Tennisplatz, Sportplatz, Fitnesscenter)
  • Für Firmen: Konferenzsaal
  • Internet: Internet (Wi-Fi)
  • Für Gäste mit Haustieren: Haustiere erlaubt
  • Bezahlung: Möglichkeit zur Zahlung mit Kreditkarte
  • Verpflegung Angebot: Verpflegung Angebot (Frühstück, warmes Abendessen)
  • Für Familien mit Kindern: familienfreundlich (Spielplatz für Kinder)