Hotelik

Gästezimmer in Kamienicy Królewskiej

Brak oceny

Reklama

Hotel Orlik

Ortschaft: Krynica-Zdroj

Nasza propozycja:

Schließen

Informationen über das Objekt

ul. Królewska 16, Kamienica Królewska, 83-342 Sierakowice odległość od centrum: 0.5 km

Die Beschreibung

Nasz Hotel i Restauracja to całoroczny, komfortowy obiekt wypoczynkowo-szkoleniowy, malowniczo położony w pobliżu jezior na Kaszubach.

Na gości czekają wygodne pokoje 1,2,3,4-osobowe oraz apartamenty o wysokim standardzie. Są one wyposażone w telewizor, łącze internetowe oraz łazienkę z natryskiem. W ekskluzywnej restauracji zapewniamy całodzienne wyżywienie.

Ośrodek specjalizuje się w organizowaniu konferencji, szkoleń, sympozjów i seminariów, a także bankietów okolicznościowych, imprez integracyjnych udostępniając sale konferencyjno-bankietową z pełnym wyposażeniem nagłaśniającym. Dzięki temu bez trudu można połączyć harmonijnie wypoczynek z pracą. Naszym gościom zapewniamy komfort, bezpieczeństwo, miłą obsługą oraz ciepłą atmosferą.

Kamienica Królewska to atrakcyjna turystycznie miejscowość gwarantująca wymarzony wypoczynek nad pięknymi kaszubskimi jeziorami Kaminieckim oraz Junno. O jej atrakcyjności świadczą bogate walory przyrodniczo-krajoznawcze, klimatyczne oraz zdrowotne. Wszyscy turyści, którzy pragną przeżyć niezapomniane wakacje swojego życia w Kamienicy Królewskiej znajdą coś dla siebie, m.in. piesze wyprawy po Lasach Mirachowskich, różnego rodzaju sporty wodne w tym spływy kajakowe. W pobliżu Kamienicy Królewskiej znajduje się Ołtarz Papieski z pielgrzymki Jana Pawła II do Polski.

Teren na którym leży Kamienica Królewska należy do Kaszubskiego Parku Krajobrazowego. Obejmuje on swoim terenem duże lasy i piękne jeziora. Przez cały sezon letni w pobliżu odbywają się różne imprezy, m.in.: Europejskie Spotkania z Muzyką, Noc pod Gwiazdami.

Objekt in der Datenbank ab: 2016-07-06

Mehr lesen Schliessen

  • Check-in, Check-out: ab 12:00 bis 11:00
  • Auf dem Gelände: Bar/Restaurant (Bar, Restaurant)
  • Für Firmen: Konferenzsaal
  • Internet: Internet (Wi-Fi)
  • Bezahlung: Möglichkeit zur Zahlung mit Kreditkarte
  • Verpflegung Angebot: Verpflegung Angebot (Frühstück)