Obiekty promowane w najbliższej okolicy

Willa Julia

Kategorie: Gästezimmer

Ortschaft: Krakau

Preis ab: 130 całość

 

Gospodarstwo Agroturystyczne Słoneczna Łąka

Agrotourismus in Jaśkowicach

9.3 die Bewertung
Liczba ocen:1

Jaśkowice 7, 32-051 Wielkie Drogi odległość od centrum: 0.8 km

Reklama

Willa Petrus

Ortschaft: Krummhübel

Preis ab: 200 całość

Nasza propozycja:

Schließen

Informationen über das Objekt

Jaśkowice 7, 32-051 Wielkie Drogi odległość od centrum: 0.8 km

Zu Vermieten: Preise: Anzahl: Raumstruktur:
Doppelzimmer ab 30 / Person 2 Sehen Nach der Unterkunft fragen
Zimmer für 3 Personen ab 30 / Person 1 Sehen Nach der Unterkunft fragen

Die Beschreibung

Gospodarstwo nasze usytuowane jest na terenach czystych naturalnie wsi Jaśkowice. Okolica łąk, pól sprzyja długim spacerom zarówno tym pieszym jak i rowerowym. Otaczające pola w związku z coraz rzadszym ich uprawianiem stają się dziko porośnięte co zwiększa ich atut oraz powoduje, że różne, dzikie zwierzęta mieszkają w bliskim sąsiedztwie. Spotkać tam można lisy, bażanty, sarny i zające. Bardzo często letnimi, ciepłymi wieczorami słychać szczekanie koziołka sarny. Zimą bażanty zaglądają do okien oczekując od nas dokarmiania. Podobnie zresztą jak łabędzie, które zimą w małych grupkach osiedlają się nad kanałem. Wiedzą, że mogą od nas liczyć na suchy chleb.

Lato i jesień to okres, w którym zalecamy wycieczki leśne. Otaczające nasze gospodarstwo lasy (w sąsiedztwie 2 km) sprzyjają zbieraniu grzybów i jagód. Otaczające nas lasy mieszane to także miejsce do spacerów, aktywnego wypoczynku. Dla grup zorganizowanych polecamy odwiedzenie leśniczówki, w której leśniczy opowie o tym w jaki sposób należy szanować las.

W sierpniu i wrześniu zapraszamy na wyprawy z gospodynią na grzyby.

W gospodarstwie mieszkają z nami psy rasy Syberian Husky. Z natury uśmiechnięta, łagodna rasa psów zaprzęgowych. Uwielbiają spacery, oczywiście bardziej te rowerowe, gdy mogą ciągnąć gospodarza na rowerze. Psy uwielbiają kąpiele w pobliskim kanale, co jest ewenementem gdyż Hasan jak był mały wpadł do wody i wydawało by się, że będzie unikał wody. A jest wręcz przeciwnie. Psy uwielbiają zabawy z dziećmi. Od urodzenia są u nas i od początku były wychowywane w towarzystwie innych osób i dzieci. Dlatego też psy te są wykorzystywane do zabaw z grupami dzieci odwiedzających nasze gospodarstwo. Psy te są także wykorzystywane do dogoterapii.

Wraz z nami w gospodarstwie mieszkają także: kozy i króliki. Znajduje się tutaj także gospodarstwo pasieczne.

Z obrzędowości harcerskiej wynieśliśmy, iż każdy letni dzień należy zakończyć w kręgu ognia i przy dźwiękach gitary, przegryzając prażone, opowiedzieć co nas dzisiaj spotkało. W naszym gospodarstwie bardzo często palimy ognisko, czy też rozpalamy grill. Przygotowany krąg ogniskowy czeka na gości. Tam też znajduje się przygotowane drewno na kilka ognisk. Gospodyni służy radą dotyczącą co i z czego przygotować.W naszej kuchni bardzo dużo używamy przypraw naturalnych (ziół), miodu, mleka koziego. Uważamy, że nie tylko ważne co się je, ale także z kim i gdzie. Uwielbiamy w lecie jeść na polu.

W najbliższej okolicy gospodarstwa znajduje się bardzo wiele rożnych zbiorników wodnych. Rzeka Wisła, Kanał Łączany - Skawina znajdujący się 10 metrów od granicy gospodarstwa. Niespełna 2 km od nas znajduje się łowisko wodne zwane potocznie "żwirownią". Na granicy naszego gospodarstwa kończy się znana na całą Europę - "Dolina Karpia". Najczęściej łowimy jednak w kanale - od wielu lat kanał nie jest już użytkowany przemysłowo co spowodowało, że występują tu takie ryby jak okonie, sandacze jak i klenie, sumy oraz płocie.
www.czasnaagro.pl:
www.czasnaagro.pl

Objekt in der Datenbank ab: 2012-10-16

Mehr lesen Schliessen

 • Check-in, Check-out: ab 13:00 bis 10:00
 • Zur Verfügung unserer Gäste: Grill, Lagerfeuerstelle, Verleih von Wasserausrüstung, Privater Strand/Steg, Allgemein zugängliche Küche, Udogodnienia – prasowanie/pranie (Waschmaschine allgemein zugänglich, Bügelbrett/Bügeleisen allgemein zugänglich, Möglichkeit zum Wäsche waschen)
 • Auf dem Gelände: Sport i rekreacja (Schwimmbecken im Preis inbegriffen, Sportplatz)
 • Für motorisierte Gäste: Parkplatz/Garage (Parkplatz im Preis inbegriffen)
 • Internet: Internet (Wi-Fi)
 • Für Gäste mit Haustieren: Haustiere erlaubt
 • Rezeption: Rezeption 24 Std. geöffnet
 • Verpflegung Angebot: Verpflegung Angebot (Frühstück, Mittagessen, Abendessen, warmes Abendessen, Nachmittagskaffee)
 • Für Familien mit Kindern: Wyposażenie dla rodzin z dziećmi, (Kinderbett, Kinderbadewanne) familienfreundlich (Spielzimmer für Kinder, Spielplatz für Kinder [Sandkasten, Schaukel, Rutschbahn], Fernseh-/Spiel-/Gemeinschaftszimmer)

Meinungen und Bewertungen Dodaj opinie Alle Meinungen anzeigen

Letzte Bewertungen

 • Agnieszka Dorota

  die Bewertung 9.3

  Agnieszka Dorota

  • cena/jakość: 10/10
  • wyżywienie: 9/10
  • czystość: 10/10
  • obsługa: 10/10
  • udogodnienia: 8/10
  • wyposażenie: 8/10
  • lokalizacja: 10/10

  Mehr lesen Schliessen