Agroturystyka "Zawiślak"

Agrotourismus in Ługach

Brak oceny

Reklama

Informationen über das Objekt

Ługi 65A , Ługi, 67-106 Otyń odległość od centrum: 0.3 km

Die Beschreibung

Gospodarstwo znajduje się we wsi Ługi, która położona jest na skraju strefy chronionego krajobrazu a od południa wzdłuż wsi płynie rzeka Śląska Ochla. W bliskiej okolicy znajdują się piękne lasy bogate w grzyby i jagody.

Ponadto niedaleko położone są rezerwaty leśne: „Zimna Woda” oraz „Bażantarnia”. We wsi znajduje się najstarszy kościół w gminie Otyń. Gotycki kościół wybudowany w XIII wieku z rudy darniowej i kamienia. Miejscowość oddalona jest od Zielonej Góry o 15 km oraz Nowej Soli o 10 km. Czyni to nasz ośrodek cichym azylem, świetnym do ucieczki od miejskiego zgiełku. Jednocześnie bardzo dobrą bazą do wypraw turystycznych.

Do dyspozycji gości mamy 2 pokoje 2 osobowe, 2 pokoje 3 osobowe oraz 2 pokoje 4 osobowe. W każdym pokoju jest łazienka oraz telewizor. Na piętrze znajduje się pomieszczenie z aneksem kuchennym. Dodatkowo posiadamy saunę. Na terenie gospodarstwa znajduje się: basen, trampoliny, huśtawki, boisko do siatkówki plażowej i koszykówki, miejsce na ognisko lub grilla.

Posiadamy salę bankietową na 80 osób w której organizujemy wesela, komunie, chrzciny i inne uroczystości.

Okoliczne atrakcje:

Ruiny Pałacu w Zatoniu oraz Kościoła św. Jana z XIII w. (5 km), Zamek w Kożuchowie (12 km rowerem, 23 km samochodem), Skansen w Ochli (14 km), Muzeum Wojskowe w Drzonowie (29 km), Palmiarnia w Zielonej Górze (16 km)
Aquapark w Zielonej Górze (20 km), Rezerwaty leśne „Zimna Woda” (11 km), „Bażantarnia”(6 km), „Bukowa Góra” (10 km), Dąb Napoleon w Zaborze (16 km), Ruiny zamku w Otyniu (7 km), Zamek oraz ścieżki dydaktyczne w Siedlisku (20 km).

CENNIK:

Pokoje od 35 zł od osoby.

Posiłki:
- Śniadanie 15 zł.
- Obiad 20 zł.
- Kolacja 15 zł.

Wirtualny spacer:
http://goo.gl/maps/46SjJ

Link do sali:
http://goo.gl/maps/C6TMj

Link do spaceru na piętrze:
http://goo.gl/maps/i6GMz

Galeria Zdjęć:
https://plus.google.com/photos/ 103...zobacz telefon /albums/ 606...zobacz telefon ?authkey=CNGG8rWl2tSBtwE

Serdecznie zapraszamy

Objekt in der Datenbank ab: 2012-05-17

Mehr lesen Schliessen

  • Check-in, Check-out: ab 14:00 bis 10:00
  • Zur Verfügung unserer Gäste: Grill, Lagerfeuerstelle, Kaminzimmer, Verleih von Freizeitausrüstung, Privater Strand/Steg, Allgemein zugängliche Küche, Udogodnienia Spa/wellness, (Sauna) Udogodnienia – prasowanie/pranie (Bügelbrett/Bügeleisen allgemein zugänglich)
  • Auf dem Gelände: Kantine, Sport i rekreacja (Sportplatz)
  • Für motorisierte Gäste: Parkplatz/Garage (Parkplatz im Preis inbegriffen)
  • Internet: Internet (Wi-Fi)
  • Rezeption: Rezeption 24 Std. geöffnet
  • Verpflegung Angebot: Verpflegung Angebot (Frühstück, Mittagessen, Abendessen, warmes Abendessen)
  • Für Familien mit Kindern: Wyposażenie dla rodzin z dziećmi, (Kinderbett, Hochstuhl) familienfreundlich (Spielplatz für Kinder [Sandkasten, Schaukel, Rutschbahn, Trampolin])