Agroturystyka Skrzypczyk

Agrotourismus in Dabrowice

Dabrowice, ul. Wiejska 59, 46-053 Chrząstowice,
Woiwodschaft opolskie, Polen

Informationen über das Objekt

Zimmertyp Preis
2 Personen 30 PLN - 40 PLN pro Person Nach der Übernachtungsmöglichkeit fragen

Przy trasie Opole-Strzelce Opolskie,10 km od Opola, znajduje się mała miejscowość Dąbrowice. Spokojna okolica wolna od zgiełku miasta stwarza doskonałe warunki do wypoczynku dla całych rodzin. Naszym gościom oferujemy noclegi w komfortowych warunkach zapewniających wysoki standard wypoczynku. Pokoje wyposażone są w łazienkę, kuchnię z aneksem kuchennym wraz z wyposażeniem, TV oraz internet WiFi. Każdy pokój posiada odrębne wejście. Właściciel obiektu posługuje się językiem Niemieckim i Angielskim. Można również skorzystać z profesjonalnego masażu leczniczego,marszu Nordic Walking z Instruktorem NW. Dysponujemy dużym bezpłatnym parkingiem. Zapraszamy serdecznie.

Internetseite:
www.agroturystykadabrowice....

Objekt in der Datenbank ab: 2010-01-20

Mehr lesen Weniger lesen

  • Check-in, Check-out: von 14:00 bis 10:00
  • Zur Verfügung unserer Gäste: Allgemein zugängliche Küche, Grill, Udogodnienia – prasowanie/pranie (Möglichkeit zum Wäsche waschen, Möglichkeit, Bügelarbeiten in Auftrag zu geben), Lagerfeuerstelle
  • Auf dem Gelände: Sport i rekreacja (Schwimmbecken)
  • Für Firmen: Konferenzsaal
  • Internet: Internet (Wi-Fi)
  • Für Gäste mit Haustieren: Haustiere erlaubt

Personen, die dieses Objekt besucht haben, interessierten sich auch für

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet