"Na Wzgórzu"

Haus zu vermieten in Nowej Hucie

10 die Bewertung
Liczba ocen:1

Reklama

Nasza propozycja:

Schließen

Informationen über das Objekt

Nowa Huta 56, 83-328 Kartuzy odległość od centrum: 1.3 km

Die Beschreibung

DOM WCZASOWY
" NA WZGÓRZU "
Serdecznie zapraszamy Państwa do wypoczynku w naszym domu. W malowniczo położonej wsi Miłoszewo, w sercu Kaszubskiego Parku Krajobrazowego w pobliżu jezior, lasów, łąk i pagórkowatych terenów - w cichym i spokojnym miejscu typowym do wypoczynku. Widoki z okien na piękno kaszubskiej natury, w pobliży brak jakichkolwiek budynków sąsiadujących z naszym obiektem.
Nasz dom położony jest na obrzeżach tej miejscowości w pobliżu lasu, jeziora Kamiennego i Miłoszewskiego które posiada plaże oraz jest zarybione - przygotowane dla wędkarzy.
Zachwycą tu Państwa przepiękne widoki, czyste powietrze, cisza i spokój. Są tutaj wspaniałe tereny na wycieczki piesze rowerowe i konne. Naszą ofertę kierujemy również do wędkarzy, kajakarzy i miłośników zbierania grzybów.
OFERUJEMY:
komfortowe pokoje ,2,3,4 osobowe , salon, w pełni wyposażoną kuchnie oraz dwie łazienki. Dodatkowo oferujemy zamknięty garaż na jeden samochód oraz duże pomieszczenie w piwnicy do zabaw, imprez tanecznych.
Wyżywienie: oferujemy masło, jaja, mleko własnej produkcji oraz wędzonki wiejskie.
możliwość zorganizowania kuligu, przestronny salon może być wykorzystany do mini szkoleń dla ok. 15 osób itp.
grill ogrodowy oraz ogrodzony teren wokół obiektu z możliwością pozostawienia samochodów

Objekt in der Datenbank ab: 2014-07-16

Mehr lesen Schliessen

  • Check-in, Check-out: ab 15:00 bis 10:00
  • Zur Verfügung unserer Gäste: Grill, Lagerfeuerstelle, Allgemein zugängliche Küche, Udogodnienia Spa/wellness, (Whirlpool im Preis inbegriffen) Udogodnienia – prasowanie/pranie (Waschmaschine allgemein zugänglich, Bügelbrett/Bügeleisen allgemein zugänglich, Möglichkeit, Bügelarbeiten in Auftrag zu geben)
  • Auf dem Gelände: Sport i rekreacja (Sportplatz)
  • Internet: Internet (Wi-Fi)
  • Für Gäste mit Haustieren: Haustiere erlaubt
  • Rezeption: Rezeption 24 Std. geöffnet
  • Verpflegung Angebot: Verpflegung Angebot (Frühstück, Mittagessen)
  • Für Familien mit Kindern: Wyposażenie dla rodzin z dziećmi, (Kinderbett, Hochstuhl, Kinderbadewanne, Töpfchen) familienfreundlich (Spielplatz für Kinder [Sandkasten, Schaukel, Rutschbahn, Trampolin], Fernseh-/Spiel-/Gemeinschaftszimmer)