Villa Elf

Villa in Ustrzykach Dolnych

Brak oceny

Reklama

Domki "Falsztyn"

Ortschaft: Falsztyn

Preis ab: 250 całość

Nasza propozycja:

Schließen

Informationen über das Objekt

ul. Naftowa 30 , 38-700 Ustrzyki Dolne odległość od centrum: 1.2 km

Die Beschreibung

Villa Elf jest obiektem całorocznym o wysokim standardzie. Jednorazowo może przyjąć
12 Gości, którzy mają do dyspozycji pokój 2-osobowy, pokój 3-osobowy, pokój 4-osobowy oraz pokój 3-osobowy z samodzielną kuchnią i niezależnym wejściem. Pokoje wyposażone są w łazienki, TV i radia.
Skorzystać także można z sauny, masażu oraz z zabiegów manicure i pedicure.
Ze względu na komfort wszystkich naszych Gości prosimy o niepalenie! Dla palących jest wyznaczone miejsce :-)

W Villi Elf nabyć można również turystyczne mapy Bieszczadów z aktualną bazą turystyczną, z zaznaczonymi szlakami turystycznymi, konnymi i rowerowymi oraz wyciągami narciarskimi.

Villa Elf położona jest w Ustrzykach Dolnych, na zboczu góry Gromadzyń, nieopodal stacji narciarskiej. Położenie i klimat miasta pozwalają cieszyć się śniegiem przez ponad 100 dni w roku. W okolicy znajduje się aż 8 wyciągów narciarskich, dlatego "Zimowa Stolica Podkarpacia", jak nazywane są Ustrzyki, jest znakomitym miejscem na aktywny wypoczynek

Z okien Villi Elf roztacza się widok na panoramę miasta, Orlik i Kamienną Lawortę.
Miasto usytuowane jest w dolinie, nad rzeką Strwiąż, na trasie małej i wielkiej "pętli bieszczadzkiej". Stanowi doskonałą bazę wypadową w wysokie partie Bieszczadów i nad Zalew Soliński. Na miłośników konnych przejażdżek czekają stadniny - w Ustjanowej, Serednicy i Dźwiniaczu.

Objekt in der Datenbank ab: 2011-08-19

Mehr lesen Schliessen

  • Check-in, Check-out: ab 14:00 bis 10:00
  • Zur Verfügung unserer Gäste: Grill, Lagerfeuerstelle, Udogodnienia Spa/wellness, (Sauna) Udogodnienia – prasowanie/pranie (Möglichkeit, Bügelarbeiten in Auftrag zu geben)