Pokoje Gościnne Krokus

Private Unterkunft in Piechowicach

Brak oceny

Reklama

Informationen über das Objekt

ul. Słoneczna 26A , 58-573 Piechowice odległość od centrum: 2.1 km

Die Beschreibung

Obiekt o wysokim standardzie.W obiekcie sauna, sala kominkowa i sala zabaw dla dzieci. 8-ma doba gratis!W ramach pobytu bilety na zwiedzanie huty"Julia", jeden darmowy seans w saunie w obiekcje i 10%zniżka do "Term Cieplickich".

Obiekt jest bardzo korzystnie zlokalizowany, idealny punkt wypadowy do górskich wędrówek pieszych i rowerowych również w czeskiej części Karkonoszy i Gór Izerskich.

Znane ośrodki miejskie, duże centra kulturalno-historyczne, jak Wrocław, Drezno i Praga, znajdują się w niezbyt odległej okolicy. Poza tym nasz region bogaty jest w liczne inne atrakcje turystyczne oraz dla rodzin z dziećmi, o których chętnie Państwa poinformujemy.

Dysponujemy dwoma dwuosobowymi, dwoma trzyosobowymi i jednym czteroosobowym pokojami oraz czteroosobowym apartamentem, wszystkie z możliwością dostawki.

Nasze pokoje są nowocześnie i przytulnie wyposażone. Każdy posiada łazienkę z umywalką, WC i natryskiem. W pokojach jest Internet, TV(cyfrowy Polsat). Istnieje możliwość bezpłatnego telefonowania do sieci stacjonarnych większości krajów świata.

Do Państwa dyspozycji jest dobrze wyposażona kuchnia i jadalnia (apartament wyposażony jest we własną kuchnię i łazienkę). Na zewnątrz znajdują się przydomowe parkingi, duży ogród z miejscem na grilla, ognisko oraz leżakami do opalania się, dla dzieci zjeżdżalnia z huśtawkami i piaskownica

Objekt in der Datenbank ab: 2011-07-13

Mehr lesen Schliessen

  • Check-in, Check-out: ab 14:00 bis 10:00
  • Zur Verfügung unserer Gäste: Grill, Lagerfeuerstelle, Udogodnienia – prasowanie/pranie (Bügelbrett/Bügeleisen allgemein zugänglich, Möglichkeit zum Wäsche waschen, Möglichkeit, Bügelarbeiten in Auftrag zu geben)
  • Auf dem Gelände: Kantine
  • Internet: Internet
  • Für Gäste mit Haustieren: Haustiere erlaubt
  • Verpflegung Angebot: Verpflegung Angebot (Frühstück)
  • Für Familien mit Kindern: Wyposażenie dla rodzin z dziećmi, (Kinderbett) familienfreundlich (Spielplatz für Kinder [Sandkasten, Schaukel, Rutschbahn, Trampolin])