Pokoje Gościnne

Gästezimmer in Wołowie

Brak oceny

Reklama

Hotel Orlik

Ortschaft: Krynica-Zdroj

Informationen über das Objekt

ul. Trzebnicka 6, 56-100 Wołów odległość od centrum: 0.5 km

Die Beschreibung

Oferujemy Państwu tanie noclegi w bardzo dobrych warunkach w całkowicie wyremontowanym i zmodernizowanym obiekcie. Pokoje Gościnne funkcjonują przez cały rok, do Państwa dyspozycji oddajemy 45 miejsc noclegowych.
Wszystkie pokoje są z łazienkami, telewizorem oraz dostępem do Internetu (WiFi).

Lokalizacja obiektu pozwala na dogodny dojazd do Wrocławia (40km) oraz Lubina (35km). Przed budynkiem znajduje się przestronny parking oraz garaże dla samochodów osobowych.

Usytuowanie Pokoi Gościnnych stwarza idealne warunki do aktywnego wypoczynku i organizacji obozów sportowych oraz kolonii. W sąsiedztwie Pokoi Gościnnych znajduje się Stadion Miejski, na którym znajdziemy dwa korty tenisowe (mączkowy i ze sztuczną nawierzchnią), boiska asfaltowe do koszykówki, siłownie zewnętrzną oraz trzy pełnowymiarowe boiska do piłki nożnej. Wiosną przyszłego roku oddana zostanie również nowa bieżnia lekkoatletyczna.
Podczas sezonu letniego (czerwiec-sierpień) w odległości 500 metrów od Pokoi Gościnnych mogą skorzystać Państwo z Otwartego Basenu Miejskiego.
Ponadto Ośrodek posiada pełnowymiarową Halę Sportową oraz Salę Gimnastyczną przy Pokojach Gościnnych.

W sąsiedztwie Pokoi Gościnnych znajduje się również Lokal gastronomiczny, w którym firma cateringowa wydaje posiłki. Przy Pokojach Gościnnych jest również ogródek grillowy, gdzie możemy zorganizować imprezę integracyjną.

Objekt in der Datenbank ab: 2009-03-12

Mehr lesen Schliessen

  • Check-in, Check-out: ab 15:00 bis 10:00
  • Zur Verfügung unserer Gäste: Grill, Lagerfeuerstelle, Verleih von Freizeitausrüstung
  • Auf dem Gelände: Sport i rekreacja (Tennisplatz, Sportplatz, Fitnesscenter)
  • Für Firmen: Konferenzsaal
  • Internet: Internet (Wi-Fi)