"Eko Bajka Domki W Górach"

Ferienhaus in Bukówce

Brak oceny

Sprawdzony przez eholiday.pl

Bukówka 71, 58-420 Lubawka odległość od centrum: 10 km
odległość od stoku: 4.5 km

Reklama

Domki Nadmorska Oaza

Ortschaft: Jezierzany

Preis ab: 110 całość

Informationen über das Objekt

Bukówka 71, 58-420 Lubawka odległość od centrum: 10 km
odległość od stoku: 4.5 km

Zu Vermieten: Preise: Anzahl: Raumstruktur:
Ferienhaus für 2 Personen ab 270 / Nacht 3 Sehen Nach der Unterkunft fragen
Ferienhaus für 3 Personen ab 270 / Nacht 3 Sehen Nach der Unterkunft fragen
Zwei Zimmer Apartment für 4 Personen ab 280 / Nacht 1 Sehen Nach der Unterkunft fragen

Die Beschreibung

EKO BAJKA zaprasza wszystkich, którzy marzą o wypoczynku w ciszy, spokoju i w warunkach pełnego poszanowania dla Natury. Jest to pięknie położone na nasłonecznionym zboczu, 50-hektarowe gospodarstwo ekologiczne, oddalone o 1 km od szosy i wsi. Jedynym otoczeniem są lasy, góry i łąki. W gospodarstwie uprawia się przede wszystkim warzywa, znajdują się tu konie, owce, króliki, kury i inne zwierzęta gospodarskie. Bezpośrednie otoczenie zabudowań tworzy duży ogród ozdobny. Jest to miejsce szczególnie polecane rodzinom z dziećmi, którym ogromna przestrzeń z dala od szosy gwarantuje bezpieczny wypoczynek i zabawę. Dla dzieci przygotowano duży plac zabaw i salę zabaw. W pobliżu znajdują się liczne szlaki turystyczne, Jezioro Bukówka (1,5 km), miejsce widokowe na Zadziernej, przejście graniczne do Czech, Rezerwat "Kruczy Kamień", a przepiękny Zespół Klasztorny Cystersów w Krzeszowie to tylko 10 km od gospodarstwa.
W 2018 roku Polska Federacja Turystyki Wiejskiej "Gospodarstwa Gościnne" nadała gospodarstwu EKO BAJKA najwyższą kategorię dla obiektów WBN (Wiejskiej Bazy Noclegowej) - 3 słoneczka. W 2017 roku w Konkursie na Najlepsze Gospodarstwo Ekologiczne, Eko Bajka zajęła I miejsce w woj. dolnośląskim i II w konkursie ogólnopolskim.
Dla naszych gości przygotowaliśmy 6 domków o podwyższonym standardzie, 2 domki letniskowe i mieszkanie wakacyjne/apartament. Każde z tych miejsc zakwaterowania przygotowane jest dla rodzin z dziećmi. Szczegóły oferty znajdą Państwo na www.ekobajka.pl lub na www.facebook.com/ekobajka
Serdecznie zapraszamy
www.ekobajka.pl:
domkiekobajka.dobrynocleg.pl www.ekobajka.pl

Objekt in der Datenbank ab: 2009-04-30

Mehr lesen Schliessen

  • Check-in, Check-out: ab 14:00 bis 10:00
  • Zur Verfügung unserer Gäste: Grill, Lagerfeuerstelle, Kaminzimmer, Allgemein zugängliche Küche, Udogodnienia – prasowanie/pranie (Waschmaschine allgemein zugänglich, Bügelbrett/Bügeleisen allgemein zugänglich, Möglichkeit zum Wäsche waschen, Möglichkeit, Bügelarbeiten in Auftrag zu geben)
  • Für motorisierte Gäste: Parkplatz/Garage (Parkplatz im Preis inbegriffen)
  • Internet: Internet (Wi-Fi)
  • Wir sprechen die folgenden Sprachen: Wir sprechen die folgenden Sprachen (Englisch, Französisch)
  • Rezeption: Rezeption 24 Std. geöffnet
  • Für Familien mit Kindern: Wyposażenie dla rodzin z dziećmi, (Kinderbett, Hochstuhl, Kinderbadewanne, Töpfchen) familienfreundlich (Spielzimmer für Kinder, Spielplatz für Kinder [Sandkasten, Schaukel, Rutschbahn], Fernseh-/Spiel-/Gemeinschaftszimmer)