Stajnia Pod Dębem

Agrotourismus w Starachowicach

8.5 die Bewertung
Liczba ocen:6

Reklama

Informationen über das Objekt

ul. Podlesie 78 , 27-200 Starachowice odległość od centrum: 3.1 km

Die Beschreibung

Nasze gospodarstwo położone jest w odległości 100 metrów od zalewu Lubianka, oraz 50 metrów od Sieradowickiego Parku Krajobrazowego. Lokalizacja na obrzeżach miasta pozwala na aktywny wypoczynek wśród dzikiej i nieznanej przyrody. Nasze konie, oraz rozległa leśna przestrzeń wokół gospodarstwa, dają nieograniczone możliwość wspaniałego relaksu i obcowania z naturą.

Nasi instruktorzy zrobią wszystko abyście Państwo mogli zgłębić tajniki jazdy konnej, które w efekcie zaowocują konnymi przejażdżkami i pozwolą na poznanie leśnych zakątków Sieradowickiego Parku Krajobrazowego, w którym godne polecenia jest miejsce zgrupowania partyzantów Armii Krajowej Ponury - Nurt. Zwiedzenie tego ważnego dla historii Polski miejsca z poziomu dosiadanego konia jest olbrzymią atrakcją, która pozostanie w pamięci na długie lata. Prowadzimy również pensjonat dla koni. Warunki w pensjonacie i fachowa opieka należą do jednych z najlepszych w naszym województwie.
Dla potrzeb jeźdźców wykonaliśmy miejsce do organizacji zawodów jeździeckich w skokach przez przeszkody. Zachęca to do treningów w tej niezwykle widowiskowej dyscyplinie. Dwukrotnie byliśmy organizatorami Memoriału Kawalerzystów Świętokrzyskich w skokach. Mamy nadzieję, że zawody te zagoszczą na stałe do kalendarza sportowego PZJ. Opinie o organizacji zawodów były bardzo pozytywne, a podłoże padoku uznano za jedne z najlepszych w kraju.

Mają Państwo doskonałą okazję na wyróżnienie bliskich osób zlecając man organizację imprezy okolicznościowej takiej jak przyjęcie weselne, imieniny, rocznica ślubu, urodziny, chrzciny dziecka, przyjęcie z okazji I Komunii Św. Słyniemy ze wspaniałej domowej kuchni. Gwarantujemy świeżość potraw, oraz ich doskonały smak. Dodatkowym uświetnieniem imprezy może być przejazd powozem konnym bliskich sercu osób. Na pewno będzie to niezapomniane przeżycie dla jubilatów i solenizantów.
PRZYJMUJEMY PŁATNOŚCI KARTĄ

Objekt in der Datenbank ab: 2009-03-02

Mehr lesen Schliessen

 • Check-in, Check-out: ab 13:00 bis 11:00
 • Zur Verfügung unserer Gäste: Grill, Lagerfeuerstelle, Kaminzimmer, Verleih von Freizeitausrüstung, Udogodnienia – prasowanie/pranie (Bügelbrett/Bügeleisen allgemein zugänglich, Möglichkeit zum Wäsche waschen, Möglichkeit, Bügelarbeiten in Auftrag zu geben)
 • Annehmlichkeiten: behindertenfreundlich
 • Auf dem Gelände: Kantine, Bar/Restaurant, (Bar, Restaurant) Sport i rekreacja (Sportplatz)
 • Für motorisierte Gäste: Parkplatz/Garage (Parkplatz im Preis inbegriffen)
 • Für Firmen: Konferenzsaal
 • Internet: Internet (Wi-Fi)
 • Für Gäste mit Haustieren: Haustiere erlaubt
 • Bezahlung: Möglichkeit zur Zahlung mit Kreditkarte
 • Rezeption: Rezeption 24 Std. geöffnet
 • Verpflegung Angebot: Verpflegung Angebot (Frühstück, Mittagessen, Abendessen, warmes Abendessen, Nachmittagskaffee)
 • Für Familien mit Kindern: Wyposażenie dla rodzin z dziećmi, (Hochstuhl) familienfreundlich (Spielplatz für Kinder [Sandkasten, Schaukel, Rutschbahn, Trampolin])
 • Details zur Lage: Das Objekt befindet sich in Starachowice: - Podlesiu