Hotel Restauracja "Kuźnia Smaku"

Hotel in Crossen

Crossen, ul. Bohaterów Wojska Polskiego 42, 66-600 Krosno Odrzańskie,
Woiwodschaft lubuskie, Polen

Werbung

Willa Danuśka

Ortschaft: Zakopane

Preis ab: 35PLN Person

 

Informationen über das Objekt

Zimmertyp Preis
1 Personen 130 PLN pro Zimmer
2 Personen 160 PLN pro Zimmer
3 Personen 180 PLN pro Zimmer

Beschreibung

Restauracja Hotel "Kuźnia Smaku" położona przy drodze krajowej nr 29 Słubice-Wrocław dysponuje 6 komfortowo urządzonymi pokojami. Pokoje są klimatyzowane, wyposażone w łazienkę oraz telewizor plazmowy. W obiekcie znajduje się: stylowa restauracja z piecem chlebowym, sala konferencyjna, sauna, bezpłatny dostęp do Internetu ( Wi-Fi). Serwujemy dania kuchni staropolskiej z akcentami śródziemnomorskimi, co w połączeniu ze znakomitą obsługą i stylowym wnętrzem sprawia, że jest to idealne miejsce na nocleg. Organizujemy: przyjęcia okolicznościowe, szkolenia, konferencje, spotkania biznesowe. Do dyspozycji gości monitorowany parking oraz przestronny taras letni.

Objekt in der Datenbank ab: 2010-01-15

Mehr lesen Weniger lesen

  • Check-in, Check-out: von 14:00 bis 10:00
  • Zur Verfügung unserer Gäste: Udogodnienia – prasowanie/pranie (Möglichkeit, Bügelarbeiten in Auftrag zu geben), Udogodnienia Spa/wellness (Sauna), Grill
  • Annehmlichkeiten: behindertenfreundlich
  • Auf dem Gelände: Bar/Restaurant (Bar)
  • Für Firmen: Konferenzsaal
  • Internet: Internet
  • Bezahlung: Möglichkeit zur Zahlung mit Kreditkarte
^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet