Pod Lipą

Agrotourismus in Kamienickim Młynie

Brak oceny

Reklama

Ośrodek Wypoczynkowy Krasnal

Ortschaft: Slesin

Preis ab: 120 całość

Nasza propozycja:

Schließen

Informationen über das Objekt

Kamienicki Młyn 14, 83-342 Kamienica Królewska

Die Beschreibung

Dla gości udostępniamy czteroosobowy domek letniskowy w całości wykonany przez gospodarza z materiałów ekologicznych :-) oraz 2 pokoje gościnne z pełnym wyposażeniem (sprzęt RTV, lodówka), dostępem do łazienki i kuchni, wygodnym spaniem i przepięknym widokiem oraz wiele miejsc wypoczynku na świeżym powietrzu (plac zabaw, grill).

W okresie zimowym organizujemy kuligi wraz z ogniskami i wzmacniającą, domową grochówką.
Przepiękne widoki i niesamowity klimat gwarantują prawdziwy wypoczynek bez względu na pogodę, a dla amatorów wędkowania specjalnie do tego celu zarybiony staw.

W ofercie mamy również całodniowe wyżywienie dla gości, które w całości przygotowywane jest z produktów ekologicznych, według regionalnych przepisów.

Zapraszamy do odwiedzenia nas w krainie lasów, gór i jezior których w pobliżu jest kilka, i które doskonale nadają się do uprawiania sportów wodnych oraz wędkowania.

Objekt in der Datenbank ab: 2009-01-26

Mehr lesen Schliessen

  • Check-in, Check-out: ab 14:00 bis 10:00
  • Zur Verfügung unserer Gäste: Grill, Lagerfeuerstelle, Verleih von Freizeitausrüstung, Udogodnienia – prasowanie/pranie (Möglichkeit zum Wäsche waschen, Möglichkeit, Bügelarbeiten in Auftrag zu geben)
  • Für Firmen: Konferenzsaal
  • Für Familien mit Kindern: familienfreundlich (Spielplatz für Kinder)