Willa u Grubarka

Agrotourismus in Łętowni

Brak oceny

Reklama

Domki Przy Jeziorze

Ortschaft: Lipczynek

Preis ab: 160 całość

Nasza propozycja:

Schließen

Informationen über das Objekt

Łętownia 204, 34-242 Łętownia

Die Beschreibung

Gospodarstwo eko-argoturystyczne "Willa u Grubarka" położone jest w Łętowni przy drodze prowadzącej z Łętowni do Osielcu przez Górny Osielec. Tak w lecie jak i w zimie bez przeszkód można do gospodarstwa dojechać samochodem, rowerem lub przyjść pieszo wędrując po okolicy szlakami turystycznymi.

Gospodarstwo prowadzone jest zgodnie z wymogami nałożonymi przez firmę wydającą atesty ekologiczne a wytwarza takie produkty jak, mleko i jego przetwory, jaja, owoce i warzywa pochodzące z ogrodu i sadu przydomowego. W gospodarstwie często pieczony jest prawdziwy wiejski chleb, a kuchnia oparta jest na świeżych i zdrowych produktach.

Ci, co lubią robótki ręczne mogą uczestniczyć w powstawaniu pięknych serwet, a także zakupić je dla siebie lub znajomych jako prezent z wczasów.

Wokół gospodarstwa jest dużo przestrzeni, można posiedzieć i odpocząć w starym sadzie, dzieci natomiast mogą obcować ze zwierzętami gospodarskimi.

Latem, całymi godzinami można spacerować po okolicy a szczególnie po pięknych łąkach i lasach. Można też wybrać się na wycieczkę w góry szlakiem turystycznym, względnie samochodem do Rabki, Zakopanego, Wadowic lub Kalwarii. Zimą też w naszej okolicy jest pięknie.

Łętownia to ładna i spokojna wieś, cisza, dużo lasów, czyste powietrze i łagodny klimat, u nas można wypocząć

Jest możliwość rozmowy po angielsku.

Objekt in der Datenbank ab: 2009-05-06

Mehr lesen Schliessen

  • Check-in, Check-out: ab 14:00 bis 10:00
  • Zur Verfügung unserer Gäste: Grill, Lagerfeuerstelle