Villa Kokosowa

Villa in Wiśle

Brak oceny

Reklama

Dom Gościnny Jarek

Ortschaft: Rowy

Preis ab: 80 całość

Nasza propozycja:

Schließen

Informationen über das Objekt

ul. Wypoczynkowa 6, 43-460 Wisła odległość od centrum: 0.9 km

Die Beschreibung

Serdecznie witamy Państwa w naszej Willi Kokosowej !

Willa Kokosowa jest nowym obiektem w branży turystycznej. Pierwszych Gości przywitaliśmy w 2012. Lokalizacja w cichym, zielonym i malowniczym zakątku Wisły spełnia oczekiwania zarówno zwolenników leniwego odprężenia i relaksu w zgodzie z dobrodziejstwami czystej natury, jak i zadowoli miłośników aktywnego wypoczynku, szczególnie amatorów sportów zimowych.Polecamy nowo otwarty salonik masażu .Proponujemy masaże relaksacyjne ciepłym olejem z naturalnymi olejkami ,masaże gorącymi kamieniami wulkanicznymi i,oraz ciepłą czekoladą.Dla naszych Gosci PROMOCYJNE CENY .

W odległości ok. 200 m znajduje się czynna również w sezonie letnim dolna stacja kolei linowej Nowa Osada (www.nowaosada.pl).

Kilkuminutowy wyjazd czteroosobową kanapą, oprócz oczywistych wrażeń estetycznych pozwala na dotarcie do miejsca, w którym krzyżuje się kilka szlaków rowerowych oraz biegnie zielony szlak pieszy z Wisły Nowej Osady na Smrekowiec (Czupel) i dalej (po dotarciu do szlaku żółtego - albo na Trzy Kopce Wiślańskie lub w drugim wariancie - na Salmopol). Przy górnej stacji znajduje się kawiarnia z drewnianym tarasem widokowym z leżakami. W połowie drogi do stacji Nowa Osada znajduje się wyciąg talerzykowy Beskid. W sąsiadującym z nami ośrodku znajduje się nieduży kryty basen - dostępny również dla naszych Gości. Do dyspozycji naszych Gości sala kominkowa, gazety, czasopisma, biblioteka z książkami, dla najmłodszych gry, puzzle.

Ze względu na położenie naszego terenu blisko lasu stałymi bywalcami w naszym ogrodzie są sarny, wiewiórki, ptaki (kosy, sójki, dzwońce, dzięcioły, dudki, sówki, głuszce, zięby), salamandry. Wszystkie pory roku sprzyjają odpoczynkowi na świeżym powietrzu, a miłe chwile można spędzić przy ognisku lub grillu.

W najbliższej okolicy znajdują się stoki narciarskie (wyciąg orczykowy Beskidy w odległości 100 m i kompleks Nowa Osada Wróblonki w odległości 200 m), basen kryty (150 m), Karczma Beskidzka (250 m). Do centrum pięknym malowniczym deptakiem wzdłuż rzeki Wisły jest ok. 30 min.

Serdecznie zapraszamy Państwa do odwiedzania naszej Willi o każdej porze roku.

Z wyrazami szacunku,
Aleksandra, Katarzyna i Paweł Waliccy.

Objekt in der Datenbank ab: 2012-11-20

Mehr lesen Schliessen

  • Check-in, Check-out: ab 14:00 bis 11:00
  • Zur Verfügung unserer Gäste: Grill, Lagerfeuerstelle, Kaminzimmer, Verleih von Freizeitausrüstung, Udogodnienia – prasowanie/pranie (Bügelbrett/Bügeleisen allgemein zugänglich, Möglichkeit zum Wäsche waschen, Möglichkeit, Bügelarbeiten in Auftrag zu geben)
  • Auf dem Gelände: Kantine
  • Internet: Internet (Wi-Fi)
  • Für Gäste mit Haustieren: Haustiere erlaubt
  • Verpflegung Angebot: Verpflegung Angebot (Frühstück, Mittagessen)
  • Details zur Lage: Das Objekt befindet sich in Wisla: - na Nowej Osadzie