Terenowe Koło Stowarzyszenia GGG W Pleśnej-U Zochy

Agrotourismus in Janowicach

Brak oceny

Reklama

Dom Gościnny Jarek

Ortschaft: Rowy

Preis ab: 80 całość

Informationen über das Objekt

Janowice 204, 33-115 Janowice

Die Beschreibung

Gospodarstwo agroturystyczne położone przy lesie, na stoku wzgórza, z którego rozpościera się wspaniały widok na dolinę Dunajca. Gospodyni przygotowała dla gości, na piętrze swojego domu, 2 pokoje: 1-osobowy i 3-osobowy (jest możliwość dostawek) posiadające oddzielną łazienkę i w pełni wyposażoną kuchnię.
Goście mogą korzystać z pokoju dziennego znajdującego się na parterze
(TV, magnetowid, radio, komputer, książki, mapy, przewodniki).

W ofercie gospodarstwa znajdują się również usługi żywieniowe w pełnym zakresie (zdrowa, domowa kuchnia, potrawy dietetyczne, ziołowe napoje i herbaty), specjalnością gospodyni są wyśmienite Placki Babuni. Wczasowicze mogą stołować się samodzielnie korzystając z zaopatrzenia w warzywa, owoce i nabiał wytwarzane w gospodarstwie. Tylko tutaj można zrywać pomidory prosto z drzewa.

Na terenie gospodarstwa goście znajdą ogród z altanką wypoczynkową wyposażoną w kominek, miejsce na ognisko i do grillowania, garaż i miejsce parkingowe dla pojazdów gości, miejsce do zabaw dla dzieci i do rozbicia namiotu.
W gospodarstwie można wypożyczyć rowery, leżaki, narty i sanki. Gospodyni odkryje przed gośćmi tajniki plecenia z wikliny oraz dawnych technik stolarskich. Można przyjechać z domowym czworonogiem. Oferta aktualna o każdej porze roku.

ceny po uzgodnieniu telefonicznym

Objekt in der Datenbank ab: 2009-04-03

Mehr lesen Schliessen

  • Check-in, Check-out: ab 14:00 bis 10:00
  • Zur Verfügung unserer Gäste: Grill, Lagerfeuerstelle
  • Für Familien mit Kindern: familienfreundlich (Spielplatz für Kinder)