"Ranczo na Zagórzu"

Ferienhaus in Kąśnej Dolnej

Brak oceny

Reklama

Pokoje Gościnne

Ortschaft: Wierchomla Mała

Preis ab: 25 całość

Informationen über das Objekt

Ciężkowice 26A , 33-190 Ciężkowice odległość od centrum: 1.4 km

Die Beschreibung

Gospodarstwo Agroturystyczne "Ranczo na Zagórzu" zaprasza na wypoczynek do komfortowych, drewnianych domków położonych pośród pagórków Pogórza Ciężkowickiego,wśród pięknych krajobrazów, w małej wiosce Kąśna Dolna. Do Państwa dyspozycji są dwa domki - każdy 6-osobowy (po 2 pokoje dwu osobowe na górze oraz dwu osobowe łóżko znajdujące się w salonie)oraz łóżeczko dziecięce. Domki posiadają wyposażoną kuchnię, TV, internet na zew. obiektu,drewnianą werandę z kompletem mebli ogrodowych, grill, altanę, oczko wodne oraz osobny parking. Dla dzieci piaskownica z drewnianym domkiem oraz zjeżdżalnią, dziecięcy basen i trampolina. Domki położone są w bezpośrednim sąsiedztwie lasu grzybowego, szlaków turystycznych i rowerowych oraz klasycznego dworku z około 1833 roku w którym obecnie mieści się Centrum Ignacego Jana Paderewskiego.
Wyjątkową atrakcją jest Rezerwat Przyrody Nieożywionej Skamieniałe Miasto, Muzeum Przyrodnicze im. K. i W. Tomków w Ciężkowicach a także Wąwóz Czarownic.
W okolicy znajduje się Jezioro Rożnowskie (18,2 km), Zwierzyniec w Stróżach (12,8 km) a także Muzeum Pszczelarstwa w Stróżach.
Serdecznie zapraszamy wszystkich którzy chcą wypocząć z dala od miejskiego zgiełku oraz tych którzy wolą aktywny wypoczynek.
Serdecznie zapraszamy!!!

Objekt in der Datenbank ab: 2015-04-20

Mehr lesen Schliessen

  • Check-in, Check-out: ab 14:00 bis 12:00
  • Zur Verfügung unserer Gäste: Grill
  • Internet: Internet (Wi-Fi)
  • Für Familien mit Kindern: Wyposażenie dla rodzin z dziećmi, (Kinderbett, Kinderbadewanne) familienfreundlich (Spielplatz für Kinder [Sandkasten, Schaukel, Rutschbahn, Trampolin])