Stowarzyszenie Agroturystyczne Galicyjskie Gospodarstwa Gościnne Bieszczady-Wincentówka

Agrotourismus in Czarnej Dolnej

Brak oceny

Reklama

Domki Nadmorska Oaza

Ortschaft: Jezierzany

Preis ab: 110 całość

Nasza propozycja:

Schließen

Informationen über das Objekt

Czarna Dolna 54, 38-710 Czarna odległość od centrum: 0.3 km

Die Beschreibung

ceny po uzgodnieniu telefonicznym

Nasze gospodarstwo agroturystyczne jest wspaniałą bazą wypadową na górskie, bieszczadzkie szlaki turystyczne, ścieżki rowerowe jak również spacerowe. Znajduje się ono nieopodal drogi krajowej biegnącej do z Sanoka do Ustrzyk Górnych. Niedaleko znajduje się przejście graniczne z Ukrainą. Odcinek tej drogi jest również częścią dużej i małej ''pętli bieszczadzkiej'', którą można dojechać nad zalew Soliński i do Bieszczadzkiego Parku Narodowego.
Na życzenie organizujemy przejażdżkę bryczką a śnieżną zimą saniami. Istnieje możliwość skorzystania z usług pobliskiej stadniny koni (500m od gospodartwa). Wieczorową porą oferujemy miłe chwile spędzone przy ognisku i grillu. Dla lubiących wędkować w okolicy znajduje się wiele czystych i zasobnych w ryby łowisk, dysponujemy również własnym ogromnym stawem. Dla zgłodniałych wędkarzy - grill, znajdujący się na wyspie w środkowej części stawu. Tym którzy lubią wycieczki piesze, gospodarze zapewniają przewodnictwo.
Dla lubiących sporty extremalne oferujemy jazdę po bezdrożach qudami, a zimą skuterami śnieżnymi. Od gospodarstwa istnieje możliwość dojechania do Zalewu Solińskiego bezdrożami na qudach lub samochodach terenowych wyznaczonymi szlakami. Na trasie znajdują się wspaniałe punkty widokowe na bieszczadzkie góry. Ponadto istnieje możliwość wypożyczenie na miejscu rowerów szosowych i górskich dla dorosłych i dzieci wraz z wyposażeniem. Na zalewie solińskim posiadamy 9 łodzi typu canoe z wiosłami i kamilzelkami. Do Państwa dyspozycji jest łódź motorowa, dysponująca 12 miejscami. Zimą udostępniamy narty, z których można skorzystać na wielu znajdujących się w pobliżu wyciągach.

Objekt in der Datenbank ab: 2009-04-16

Mehr lesen Schliessen

  • Check-in, Check-out: ab 14:00 bis 10:00
  • Zur Verfügung unserer Gäste: Grill, Lagerfeuerstelle, Verleih von Freizeitausrüstung, Udogodnienia Spa/wellness (Whirlpool, Sauna)
  • Verpflegung Angebot: Verpflegung Angebot (Frühstück)
  • Für Familien mit Kindern: familienfreundlich (Spielplatz für Kinder)