Obiekty promowane w najbliższej okolicy

Panorama Spa

Kategorie: Erholungszentrum

Ortschaft: Rewahl

Preis ab: 110 całość

 

Apartament Studio W Hotelu Divaspa

Kategorie: Appartement

Ortschaft: Kolberg

Preis ab: 150 całość

 

Kompleks Wypoczynkowy Pomerania

Kategorie: Erholungszentrum

Ortschaft: Rewahl

Preis ab: 350 całość

 

Villa "Spoko Słonia"

Kategorie: Gästehaus

Ortschaft: Rewahl

Preis ab: 250 całość

 

Dom Na Wsi

Agrotourismus in Siemidarżnie

Brak oceny

Reklama

Domek Letniskowy

Ortschaft: Zirke

Preis ab: 250 całość

Nasza propozycja:

Schließen

Informationen über das Objekt

Siemidarżno 47, 72-320 Trzebiatów odległość od centrum: 0.4 km

Die Beschreibung

Agroturystyka i wypoczynek nad morzem.

Siemidarżno to niewielka wieś k/Trzebiatowa. Założona w niepamiętnych czasach jako Stanisławów. Wyzwolona w 1945r. Posiada swoją historię i jak każda wieś specyficzny klimat. Znajduje się tu wiele budynków w zabudowie poniemieckiej, jeszcze z końca XIX wieku. Najstarsi mieszkańcy Siemidarżna donoszą, że w 1943 roku razem z wojskami rosyjskimi stacjonował tu ówczesny marszałek Polski Konstanty Rokosowski.
Mimo, że atrakcji tu niewiele, za to spokój i cisza rekompensują hałas i zgiełk. Szczególną atrakcją jest niewątpliwie czyste powietrze, świadczy o tym obecność dużej ilości bocianów (nawet tak rzadkich jak czarne ), nietoperzy oraz długowieczność mieszkańców wsi. Wiosną w okolicy rozbrzmiewa rechot żab i śpiew słowika, a latem niepowtarzalne koncerty świerszczy w dojrzewającym zbożu. Po większe atrakcje kulturalne można jeździć do pobliskich miejscowości wczasowych (Mrzeżyna, Rewala, Kołobrzegu, Niechorza) położonych w odległości do 20 km., do których można dojechać bez większych problemów.

Jeżeli chcielibyście odwiedzić naszą wieś i cieszyć się z przebywania na łonie natury, oraz odpoczywać bez stresu i zbędnego towarzystwa masowych turystów to zapraszamy do naszego domu!

Dom jest ogrodzony z dużym sadem i ogrodem, w którym znajduje się około 20 jabłoni, krzewy czarnej i czerwonej porzeczki, maliny, jeżyny, czereśnie, wiśnie, oraz śliwy. Istnieje możliwość przygotowania posiłków w wyposażonej kuchni. Jeżeli chcielibyście spróbować wiejskich wyrobów, to istnieje taka możliwość. Dom jest piętrowy (128 m2) z piwnicą i strychem. Posiada dużą łazienkę z prysznicem. Na parterze są dwa pokoje. Na pierwszym piętrze trzy pokoje, całkowicie umeblowane. Na podwórzu znajduje się altanka oraz grill kamienny. Do dyspozycji jest również garaż. Duża powierzchnia wokół domu jest idealna jako wybieg dla psa. okolice można zwiedzać na rowerze. Obecność lasów to wymarzone miejsce dla grzybiarzy i amatorów leśnych spacerów. Połów ryb możliwy jest w Trzebiatowie na rzece Redze, na której odbywają się tez spływy kajakowe
Oferujemy cały dom za 100 zł. doba do 5 osób + 20zł każda dodatkowo.

Objekt in der Datenbank ab: 2009-07-06

Mehr lesen Schliessen

  • Check-in, Check-out: ab 14:00 bis 10:00
  • Zur Verfügung unserer Gäste: Grill, Lagerfeuerstelle, Verleih von Freizeitausrüstung, Udogodnienia – prasowanie/pranie (Möglichkeit zum Wäsche waschen, Möglichkeit, Bügelarbeiten in Auftrag zu geben)
  • Für Familien mit Kindern: familienfreundlich (Spielplatz für Kinder)