Gospodarstwo Agroturystyczne Maria i Jan Żywczak

Agrotourismus w Wierchomli Wielkiej

Brak oceny

Reklama

Kwatery Ursus - Duszka Hostel

Ortschaft: Warszawa

Preis ab: 70 całość

Nasza propozycja:

Schließen

Informationen über das Objekt

Piwniczna-Zdrój 53 , 33-350 Piwniczna-Zdrój odległość od centrum: 1 km

Die Beschreibung

Potrzebujesz odpoczynku i relaksu? Gospodarstwo agroturystyczne - Maria i Jan Żywczak zachęcają do odwiedzin Wierchomli Wielkiej w Beskidzie Sądeckim.

Gospodarstwo agroturystyczne znajduje się w środkowej części Wierchomli, naprzeciwko kościoła (dawna cerkiew), u podnóża góry Kiczora (806 m n.p.m.), bezpośrednio na szlaku z Łomnicy-Zdrój na górę Pusta Wielka (1061 m n.p.m.), w niedalekiej odległości od Stacji Narciarskiej Dwie Doliny Muszyna - Wierchomla.
W ofercie osobny dom do wynajęcia, a w nim pokoje z łazienkami 2,3 i 4 osobowe, pokoik TV oraz wyposażona kuchnia do dyspozycji gości. W całym budynku dostęp do Internetu (wifi).

Ponadto istnieje możliwość wykupienia całodniowego wyżywienia, spróbowania regionalnych dań przygotowywanych w dużej mierze z własnych wyrobów i przetworów - m.in. mleka, serów, wędlin, dżemów, soków. Specjalnością gospodyni są różnego rodzaju pierogi.

Tuż przy domu znajduje się altana z piecem do biesiadowania oraz plac zabaw dla dzieci (karuzela, zjeżdżalnia, huśtawka, piaskownica).

Do dyspozycji gości bezpieczny parking przed domem. Łatwy dojazd.

Istnieje możliwość zorganizowania kuligu wraz z ogniskiem.

Piękna okolica, liczne trasy narciarskie i rowerowe, źródełka wody mineralnej oraz szlaki turystyczne zachęcają do letniego, jak i zimowego wypoczynku.

Objekt in der Datenbank ab: 2016-12-30

Mehr lesen Schliessen

  • Check-in, Check-out: ab 14:00 bis 10:00
  • Zur Verfügung unserer Gäste: Grill, Lagerfeuerstelle, Allgemein zugängliche Küche, Udogodnienia – prasowanie/pranie (Bügelbrett/Bügeleisen allgemein zugänglich, Möglichkeit zum Wäsche waschen, Möglichkeit, Bügelarbeiten in Auftrag zu geben)
  • Internet: Internet (Wi-Fi)
  • Verpflegung Angebot: Verpflegung Angebot (Frühstück, Mittagessen, Abendessen, warmes Abendessen, Nachmittagskaffee)
  • Für Familien mit Kindern: familienfreundlich (Spielplatz für Kinder [Sandkasten, Schaukel, Rutschbahn, Karussell], Fernseh-/Spiel-/Gemeinschaftszimmer)