Siedlisko Brzeziniak

Gästehaus in Przysłupie

Brak oceny

Reklama

Domki "Falsztyn"

Ortschaft: Falsztyn

Preis ab: 250 całość

Nasza propozycja:

Schließen

Informationen über das Objekt

Wetlina 27 , 38-608 Wetlina odległość od centrum: 0.6 km

Die Beschreibung

Nasze Siedlisko powstaje od lat, stopniowo. Kolejny pomysł, na to jak my byśmy chcieli spędzić czas po męczącym dniu, gdy nogi bolą, w głowach kłębią się wspomnienia niezapomnianych widoków gór. To też efekt długich rozmów przy ognisku, z naszymi gośćmi.

Mamy nadzieję, że znajdziecie tutaj to co pozwoli Wam na odpoczynek, zregenerowanie sił.

W Pensjonacie Młodniak – przytulne pokoje z łazienkami, jadalnię i salon, gdzie przy kominku można powspominać atrakcje dnia lub poczytać książkę.

Pensjonat Matecznik – pokoje z łazienkami z niezależnymi wejściami.

Zadaszony grill – to miejsce na wieczorne zabawy, przy dźwiękach gitary lub na imprezy gdzie tańcom na drewnianym podeście nie będzie końca.

Plac zabaw – to dla maluchów nie gotowych jeszcze na wyprawy w góry, lub na odpoczynek po męczącym dniu. Miejsce dające radość najmłodszym, wytchnienie rodzicom.

Przystanek Ciuchci Bieszczadzkiej – jedna z najstarszych atrakcji Bieszczad, gdzie z perspektywy drewnianych wagoników, w tempie niespiesznym możecie podziwiać góry, mijane wioski.

Karczma Brzeziniak – niezapomniane świeże pstrągi, przyrządzane według własnej receptury. Wspominane we wszystkich zakątkach Polski.

Galeria Fantasmagoria – to miejsce spotkań ze sztuką artystów bieszczadzkich, magia tych gór i ludzi uchwycona pędzlem lub dłutem, trochę ceramiki, wyjątkowych przyodziewków. To też oferta na skompletowanie biblioteczki o tym magicznym miejscu.

Objekt in der Datenbank ab: 2016-02-10

Mehr lesen Schliessen

  • Check-in, Check-out: ab 14:00 bis 10:00