Ostoja Penderoza

Agrotourismus in Troszynie

Brak oceny

Reklama

Domki "Falsztyn"

Ortschaft: Falsztyn

Preis ab: 250 całość

Informationen über das Objekt

Wolin 54 , 72-510 Wolin odległość od centrum: 1.2 km

Die Beschreibung

Ostoja Penderoza położona jest w zacisznym miejscu wsi Troszyn, gmina Wolin, woj. zachodniopomorskie. Dojechać można do nas trasą prowadzącą ze Szczecina do Świnoujścia. Ostoja jest idealnym miejscem dla zwolenników ciszy, spacerów po lesie, grzybiarzy i wędkarzy. Do dyspozycji gości przekazujemy rowery wodne, w tym jeden w kształcie łabędzia. Stanowi on ogromną atrakcję dla najmłodszych odwiedzających. Za sprzęt pływający nie pobieramy dodatkowych opłat.
Możliwość przejażdżki wozem lub dorożką po wcześniejszym uzgodnieniu.

Dla naszych gości przeznaczone jest piętro domu gdzie znajdują się przytulne pokoje 2 i 3 osobowe oraz pokój rodzinny 2+2. Wszystkie pokoje mają przynależną łazienkę, a część pokoi posiada balkon z przepięknym widokiem na okolicę i jezioro. Na parterze znajduje się wyposażona, przestronna kuchnia. U sympatycznych sąsiadów można nabyć jajka od szczęśliwych kurek oraz mleko prosto od krowy. Przy domu jest miejsce na grilla, mały plac zabaw oraz parking.

Do Wolina, miasteczka gdzie corocznie odbywa się Festiwal Słowian i Wikingów dzieli nas zaledwie 7 km, a za Wolinem, w Sułominie Piknic Country. Chcąc odwiedzić nadmorski kurort możemy pojechać do Międzyzdrojów, Świnoujścia lub mniej zaludnionej Wisełki.

Atrakcję dla dzieci stanowi również nasza zagroda, w której zamieszkuje dostojna klacz Dakota i przemiły kucyk Tosia oraz Rysiu i Zorro:) Możliwość jazdy konnej lub nauki pod okiem instruktora po wcześniejszym uzgodnieniu.

Zapraszamy również do skorzystania z masaży, wykonywanych na miejscu przez wykwalifikowanego fizjoterapeutę.

Objekt in der Datenbank ab: 2014-05-19

Mehr lesen Schliessen

  • Check-in, Check-out: ab 14:00 bis 11:00
  • Zur Verfügung unserer Gäste: Grill, Lagerfeuerstelle, Verleih von Freizeitausrüstung, Verleih von Wasserausrüstung, Privater Strand/Steg, Allgemein zugängliche Küche, Udogodnienia – prasowanie/pranie (Bügelbrett/Bügeleisen allgemein zugänglich)
  • Auf dem Gelände: Kantine
  • Internet: Internet (Wi-Fi)
  • Für Gäste mit Haustieren: Haustiere erlaubt
  • Verpflegung Angebot: Verpflegung Angebot (Frühstück, Mittagessen, Abendessen, warmes Abendessen)
  • Für Familien mit Kindern: Wyposażenie dla rodzin z dziećmi, (Kinderbett) familienfreundlich (Spielplatz für Kinder [Sandkasten, Schaukel, Rutschbahn, Trampolin], Fernseh-/Spiel-/Gemeinschaftszimmer)