Apartament Orla

Appartement in Warszawie

Brak oceny

Reklama

Pokoje Gościnne

Ortschaft: Wierchomla Mała

Preis ab: 25 całość

Informationen über das Objekt

ul. Orla 6B , 00-143 Warszawa odległość od centrum: 1.6 km

Die Beschreibung

Komfortowy apartament, wyposażony we wszystko co tylko może być potrzebne. Oprócz tradycyjnego urządzenia - znajdziesz tu dwa balkony, jesionowe parkiety, łazienki w stylu Tiffaniego, w sypialni ścianę pełną książek, komplet niezbędnych kosmetyków. Będziesz czuć się bezpiecznie - budynek jest chroniony całodobowo. Z ulicy Orlej masz kilkanaście minut na Stare Miast, w koło są kina, teatry i muzea, a na wprost wejścia do apartamentowca plac zabaw i cichy, zielony skwer. Cisza i spokój w samym Centrum!

Znajdziecie tu 8 miejsc do spania i łóżeczko dziecięce.

Apartament mieści się na tyłach Urzędu Miasta, w ścisłym Centrum stolicy. Mimo doskonałej lokalizacji w pobliżu dużych warszawskich ulic i węzłów komunikacyjnych, w mieszkaniu jest bardzo cicho. W odległości ok 10 minut spacerem znajdują się dwa najpiękniejsze i najstarsze parki stolicy - nowoczesny Park Krasińskich i historyczny Ogród Saski z Grobem Nieznanego Żołnierza. W sąsiednim budynku mieści się ceniony teatr "Kamienica". Tylko 7 minut zajmie ci spacer do Hali Mirowskiej, najbardziej znanego targu Warszawy, gdzie kupisz doskonałe, zdrowe warzywa i owoce od lokalnych producentów i wszystko to, co tylko będzie potrzebne do przygotowania zdrowego posiłku. Sklepy spożywcze ( Carrefour Ekspres i Społem ) z produktami "pierwszej potrzeby", dwie minuty od apartamentu.

W najbliższej okolicy (5 minut) jest Plac Bankowy, z którego metrem, autobusem lub tramwajem, wygodnie i szybko, dojedziesz w każde miejsce w Warszawie a nawet poza nią.

Gospodarze podpowiedzą jakie miejsca w Warszawie są godne obejrzenia, gdzie można dobrze zjeść i zrobić nietuzinkowe zakupy. W razie pytań prosimy o telefon - postaramy się odpowiedzieć na każde z nich!

W apartamencie obowiązuje cisza nocna w godzinach 22.00-6.00 rano, prosimy pamiętać o bezwzględnym zachowaniu ciszy!
Imprezy zorganizowane w apartamencie są absolutnie niedopuszczalne. Z tego powodu zapraszamy do siebie jedynie spokojnych i kulturalnych ludzi, nie nastawionych na głośną zabawę w miejscu zamieszkania.

Objekt in der Datenbank ab: 2017-01-30

Mehr lesen Schliessen

  • Check-in, Check-out: ab 16:00 bis 10:00
  • Zur Verfügung unserer Gäste: Allgemein zugängliche Küche, Udogodnienia – prasowanie/pranie (Waschmaschine allgemein zugänglich, Bügelbrett/Bügeleisen allgemein zugänglich)
  • Annehmlichkeiten: Fahrstuhl
  • Internet: Internet (Wi-Fi)
  • Für Familien mit Kindern: Wyposażenie dla rodzin z dziećmi, (Kinderbett, Hochstuhl, Kinderbadewanne, Töpfchen) familienfreundlich (Spielplatz für Kinder [Schaukel, Rutschbahn], Fernseh-/Spiel-/Gemeinschaftszimmer)
  • Details zur Lage: Das Objekt befindet sich in Warschau: - in Centrum - auf Mirowie - in Śródmieściu