Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczykowy PKN Orlen

Erholungszentrum in Jorze Wielkiej

10 die Bewertung
Liczba ocen:1

Reklama

Hotel Orlik

Ortschaft: Krynica-Zdroj

Nasza propozycja:

Schließen

Informationen über das Objekt

Jora Wielka 14, 11-730 Mikołajki odległość od centrum: 0.4 km

Die Beschreibung

Malowniczy zakątek położony nad Jeziorem Tałty niedaleko Mikołajek, doskonale wkomponowany w panoramę Wielkich Jezior Mazurskich. Gwarantuje prawdziwy wypoczynek i relaks w nieskażonym środowisku. Z dala od aglomeracji miejskich, hałasu i zgiełku daje możliwość oddania się swoim pasjom, robienia tego, na co w codziennej bieganinie nie starcza czasu. Wędkowanie, grzybobranie, zbieranie owoców leśnych, długie spacery, wycieczki rowerowe, żeglowanie - to wszystko tutaj w zasięgu ręki.
Jora Wielka to samo centrum Mazur - stąd wszędzie blisko. Święta Lipka z Zabytkową Bazyliką i słynnymi w całym świecie organami, rozśpiewane Mrągowo podczas Pikniku Country i Festiwalu Kresowego, Mikołajki rozśpiewane szantami przy kuflu ulubionego piwa, spływ Krutynią, ponure mury kwatery Hitlera w Gierłoży, Park Dzikich Zwierząt w Kadzidłowie, farma Jeleniowatych w Kosewie. Ponadto stadniny oferujące przejażdżki i naukę jazdy konnej, oraz niezliczone karczmy, bary, tawerny.
Mazury to oczywiście raj dla żeglarzy i miłośników wodnej przygody zarówno tych wprawnych jak i stawiających pierwsze kroki na pokładzie. Właśnie dla nich mamy do zaoferowania w pełni wyposażone jachty typu Sasanka.
Oferujemy także kursy na zdobycie patentu żeglarza jachtowego prowadzone przez doświadc zoną kadrę na nowym, profesjonalnym sprzęcie.
Czyste, przytulne pokoje i bogato wyposażone domki czekają na Ciebie. A w czasie deszczu można pograć w tenisa stołowego czy badmingtona w krytym hangarze, lub odpocząć przy rozgrzanym kominku.
...rozległe, błękitne przestrzenie jezior, upstrzone bielą żagli, cieniste lasy pełne zwierzyny, sielski obraz na którym nie odcisnęło się jeszcze niszczące piętno cywilizacji...

Objekt in der Datenbank ab: 2009-04-23

Mehr lesen Schliessen

  • Check-in, Check-out: ab 14:00 bis 10:00
  • Zur Verfügung unserer Gäste: Grill, Lagerfeuerstelle, Verleih von Freizeitausrüstung, Udogodnienia – prasowanie/pranie (Möglichkeit zum Wäsche waschen, Möglichkeit, Bügelarbeiten in Auftrag zu geben)
  • Annehmlichkeiten: behindertenfreundlich
  • Für Firmen: Konferenzsaal
  • Für Familien mit Kindern: familienfreundlich (Spielplatz für Kinder)