Traffic Hotel

Hotel we Wrocławiu

Brak oceny

Świdnicka 28 , 50-029 Wrocław

Letzte Aktivität

  • Małgorzata zapytał(a) o nocleg 1 Tag temu

Reklama

Domki "Falsztyn"

Ortschaft: Falsztyn

Preis ab: 250 całość

Informationen über das Objekt

Świdnicka 28 , 50-029 Wrocław

Die Beschreibung

Traffic to całkiem nowy, unikalny hotel w samym sercu Wrocławia. Świeżo odnowiona klasyczna kamienica przy reprezentacyjnej ul.Świdnickiej skrywa nowoczesne i funkcjonalne wnętrza. Świetne położenie w ścisłym centrum miasta, komfortowe pokoje i liczne udogodnienia dla gości sprawiają, że jest to jedna z najciekawszych propozycji na noclegowej mapie Wrocławia.

Jedynie 400 metrów dzieli hotel od Ratusza i Starego Miasta, z kolei spacer na Dworzec Główny nie zajmie więcej niż kwadrans. Recepcja czynna jest przez całą dobę, podobnie jak hotelowy bar z napojami, przekąskami i alkoholem. Na gości czekają również pyszne śniadania w formie bufetu - sery, wędliny, owoce, warzywa jak i pozycje na ciepło, a także kawa z ekspresu, herbata i soki.

W każdym pokoju znajduje się elegancka łazienka, telewizor LCD SmartTV z telewizją satelitarną, a także dostępny jest darmowy internet Wi-Fi bez limitów. Bardziej wymagający klienci mogą skorzystać z oferty pokoi Deluxe o większym metrażu i wyższym standardzie (między innymi minibar, sejf czy klimatyzacja). Dla rodzin z dziećmi dostępne są na życzenie dodatkowe łóżeczka, z kolei klienci biznesowi mogą skorzystać z hotelowej sali konferencyjnej.

Doskonała lokalizacja, nowoczesne i zróżnicowane pokoje, liczne udogodnienia oraz korzystne ceny to wizytówka wrocławskiego hotelu Traffic. Serdecznie zapraszamy!
hoteltraffic.pl/wroclaw:
hoteltraffic.pl/wroclaw

Objekt in der Datenbank ab: 2019-09-09

Mehr lesen Schliessen