Dom "Aulichówka"

Haus zu vermieten in Gryżynie

Brak oceny

. 13A , Gryżyna, 66-630 Bytnica

Letzte Aktivität

  • Agnieszka zapytał(a) o nocleg 7 Tage temu

Reklama

Pokoje Gościnne

Ortschaft: Wierchomla Mała

Preis ab: 50 całość

Informationen über das Objekt

. 13A , Gryżyna, 66-630 Bytnica

Zu Vermieten: Preise: Anzahl: Raumstruktur:
Ferienhaus für 14 Personen ab 500 / Nacht 1 Sehen Nach der Unterkunft fragen
Zimmer für 3 Personen Typ Studio ab 120 / Nacht 2 Sehen Nach der Unterkunft fragen

Die Beschreibung

Zapraszamy Państwa na Pojezierze Lubuskie niedaleko Świebodzina, do naszego Całorocznego Domu Wakacyjnego położonego w centrum malowniczej wsi Gryżyna, położonej nad jeziorem Kałek w Gryżyńskim Parku Krajobrazowym bogatym w czyste jeziora, stawy, lasy, grzyby i niespotykaną w innych regionach przyrodę.

Na terenie naszej posesji znajdują się trzy budynki: Całoroczny Dom Wakacyjny, składający się z dużego salonu z kuchnią i jadalnią oraz 4 sypialni dla maksymalnie 17 osób (optymalnie dla 12-13). Dom ten udostępniamy jako całość do wyłącznej dyspozycji wynajmujących; Budynek Squash, gdzie znajdują się 3 dodatkowe pokoje - w zależności od potrzeb dwu- lub trzyosobowe. Przy nich usadowiona jest wolnostojąca, w pełni wyposażona kuchnia (przeznaczona dla 2 pokoi z wejściem od strony ogrodu). W trzecim, najmniejszym budynku mieszka właściciel, który jest zawsze do Państwa dyspozycji.

Część ogrodu przy Całorocznym Domu Wakacyjnym jest oddzielona roślinami od części z pokojami przy budynku squash, stąd jest możliwy podział na dwie oddzielne grupy osób przebywających w naszym obiekcie.

Teren, na którym położona jest nasza posesja o powierzchni 2000 m2 jest ogrodzony, a więc bezpieczny dla dzieci. Znajdują się tam meble ogrodowe, sprzęt do grillowania, miejsce na ognisko, sprzęt sportowy (stół do ping-ponga, zestaw do bagbintona, rzutki i in.), plac zabaw (huśtawki, piaskownica), prysznic ogrodowy oraz ogrodzone miejsce parkingowe dla samochodów.
www.gryzyna.pl:
www.gryzyna.pl

Objekt in der Datenbank ab: 2009-05-12

Mehr lesen Schliessen

  • Check-in, Check-out: ab 16:00 bis 10:00
  • Zur Verfügung unserer Gäste: Grill, Lagerfeuerstelle, Kaminzimmer, Verleih von Freizeitausrüstung, Allgemein zugängliche Küche, Udogodnienia Spa/wellness, (Sauna) Udogodnienia – prasowanie/pranie (Bügelbrett/Bügeleisen allgemein zugänglich)
  • Auf dem Gelände: Sport i rekreacja (Tennisplatz, Sportplatz, Fitnesscenter)
  • Für motorisierte Gäste: Parkplatz/Garage (Parkplatz im Preis inbegriffen)
  • Internet: Internet (Kabel-, Wi-Fi)
  • Wir sprechen die folgenden Sprachen: Wir sprechen die folgenden Sprachen (Englisch, Deutsch)
  • Bezahlung: Möglichkeit zur Zahlung mit Kreditkarte
  • Für Familien mit Kindern: Wyposażenie dla rodzin z dziećmi, (Kinderbett, Hochstuhl) familienfreundlich (Spielplatz für Kinder [Sandkasten, Schaukel, Rutschbahn], Fernseh-/Spiel-/Gemeinschaftszimmer)