Zamek Śląskich Legend

Agrotourismus in Pławnej Dolnej

Brak oceny

Sprawdzony przez eholiday.pl

Reklama

Hotel Orlik

Ortschaft: Krynica-Zdroj

Informationen über das Objekt

Pławna Dolna 93, 59-623 Lubomierz odległość od centrum: 0.3 km

Die Beschreibung

Budowla jest zachwycająca, wykonana z kamienia i drewnianych bali, zdobiona płaskorzeźbami, wygląda jak żywcem wycięty z krajobrazu lub baśniowego snu. Dla nas dorosłych jest to niesłychanie podniecające i inspirujące miejsce, na dzieciach dla których jest stworzone na pewno zrobi oszałamiające i niezapomniane wrażenie.
W zamku zobaczycie postacie ze słynnych 10 Śląskich Legend. Są to drewniane lalki, ubrane w szaty, wspaniałe kostiumy wykonane z ogromną pieczołowitością. Wszystkie lalki będą mogły ożyć, gdy tylko zwiedzający pociągną za sznurki, cały baśniowy świat ożyje tworząc z muzyką i światłem niebywałe widowisko!
Ale to nie wszystkie atrakcje jakie czekają tam na zwiedzających. W pracowni ceramicznej dzieci będą mogły lepić garnki i przyglądać się pracy kowala.
Jest także pracownia litograficzna. Zapraszamy także do Muzeum Przesiedleńców i wielkiej, czterdziestometrowej Arki Noego.

Objekt in der Datenbank ab: 2009-05-15

Mehr lesen Schliessen

  • Check-in, Check-out: ab 14:00 bis 10:00
  • Zur Verfügung unserer Gäste: Grill, Lagerfeuerstelle, Verleih von Freizeitausrüstung, Udogodnienia – prasowanie/pranie (Möglichkeit zum Wäsche waschen, Möglichkeit, Bügelarbeiten in Auftrag zu geben)
  • Annehmlichkeiten: behindertenfreundlich
  • Internet: Internet
  • Für Familien mit Kindern: familienfreundlich (Spielplatz für Kinder)