Noclegi U Krzysia

Agrotourismus in Miastku

Brak oceny

Reklama

Villa i Domki La Passion

Ortschaft: Sarbinowo

Preis ab: 130 całość

Nasza propozycja:

Schließen

Dymin 6A, 77-220 Koczała

Telefonnummern anzeigen

Tel.: +48 698-555-554
tel. kom: +48 698555554

Informationen über das Objekt

Dymin 6A, 77-220 Koczała

Telefonnummern anzeigen

Tel.: +48 698-555-554
tel. kom: +48 698555554

Zu Vermieten: Preise: Anzahl: Raumstruktur:
Zimmer für 3 Personen od 40 / Person 3 Sehen Nach der Unterkunft fragen
Zimmer für 4 Personen od 40 / Person 3 Sehen Nach der Unterkunft fragen

Die Beschreibung

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą Noclegów u Krzysia. Baza noclegowa położona jest w urokliwej miejscowości Dymin gmina Koczała, w południowo - zachodniej części województwa pomorskiego, pomiędzy sosnowymi lasami, licznymi czystymi jeziorami, wśród pagórków i malowniczych dolin. Jest to idealne miejsce dla ludzi ceniących wyjątkową ciszę i spokój, pragnących odpocząć od zgiełku miasta, dla tych, którzy pragną mieć osobisty kontakt z przyrodą. Każdy wielbiciel pieszej turystyki, przyrody, lasów, rowerowych wycieczek, zbierania grzybów, pływania, żeglowania i wędkowania na pewno znajdzie coś dla siebie.
Oferujemy domki murowane, 3, 4 i 5 osobowe z łazienką i aneksem kuchennym. Łączna liczba miejsc noclegowych 60.

Na terenie sąsiadujacych ośrodków z którymi współpracujemy do dyspozycji wczasowiczów jest kawiarnia, boiska sportowe (piłka nożna, siatkówka, koszykówka), wypożyczalnia sprzętu wodnego (rowery wodne, kajaki, łódki). Możliwość korzystania z sauny, gabinetu odnowy biologicznej, kortu tenisa ziemnego i stołów tenisowych. Ośrodek posiada bezpośredni dostęp do jeziora Dymno oraz plaży piaszczystej i trawiastej. Pomosty dla wędkarzy z oznaczonym miejscem do bezpiecznej kąpieli dla dzieci i osób dorosłych.

Oferujemy bazę noclegową dla osób indywidualnych i zorganizowanych. Posiadamy duże doświadczenie w organizacji wypoczynku i kolonii. Ośrodek posiada również pole namiotowe.
Ceny promocyjne dla grup zorganizowanych, dzieci i młodzieży oraz dla stałych bywalców, zapraszamy do spędzenia wolnych weekendów i urlopów.
noclegiukrzysia.pl:
noclegiukrzysia.pl

Objekt in der Datenbank ab: 2012-07-30

Mehr lesen Schliessen

  • Check-in, Check-out: ab 14:00 bis 10:00
  • Zur Verfügung unserer Gäste: Grill, Lagerfeuerstelle, Verleih von Freizeitausrüstung, Verleih von Wasserausrüstung, Privater Strand/Steg
  • Auf dem Gelände: Kantine, Bar/Restaurant, (Bar, Restaurant) Sport i rekreacja (Sportplatz)
  • Für Gäste mit Haustieren: Haustiere erlaubt
  • Verpflegung Angebot: Verpflegung Angebot (Frühstück, Mittagessen, Abendessen, warmes Abendessen, Nachmittagskaffee)
  • Für Familien mit Kindern: familienfreundlich (Spielzimmer für Kinder, Spielplatz für Kinder [Sandkasten, Schaukel, Rutschbahn], Fernseh-/Spiel-/Gemeinschaftszimmer)