Hotel Court Park

Hotel in Nysie

Brak oceny

Reklama

Domki "Falsztyn"

Ortschaft: Falsztyn

Preis ab: 250 całość

Informationen über das Objekt

al. Lompy 3 , 48-300 Nysa odległość od centrum: 0.3 km

Die Beschreibung

Hotel Court Park Nysa od sierpnia 2016 r. oferuje komfortowe, o wysokim standardzie pokoje gościnne i apartamenty w odrestaurowanym Dworze Biskupów Wrocławskich. Hotel położony jest w centrum Nysy, w bezpośrednim sąsiedztwie parku miejskiego.

Goście hotelu mogą korzystać z przestronnego dziedzińca Dworu oraz własnego historycznego zespołu parkowego z kilkudziesięcioletnimi naniesieniami.

Aranżacja pokoi hotelowych i apartamentów utrzymana jest w klimacie najlepszych polskich i europejskich tradycji historycznych.

Dziedziniec hotelu oraz zespół parkowy, wyposażone są w ogródki kawiarniane i restauracyjne, stylizowane ławki, majestatyczną fontanny z podświetlanymi pompami wodnymi, zapewniającymi niezapomniane wrażenia, alejki wewnętrzne z kwiatowymi klombami, figurami oraz nadającymi niespotykany klimat lampami ogrodowymi.

Wieczorami, goście Hotelu Court Park w Nysie, mogą korzystać z atrakcji muzycznych, w tym ze stałych występów artystycznych muzyków jazzowych, soulowych, bluesowych, na dziedzińcu Dworu Biskupiego oraz na stałej scenie muzycznej klubu muzycznego Stereo Live Music Club.

Goście hotelu Court Park mogą poznawać najważniejsze atrakcje Nysy, bez konieczności oddalania się od Dworu Biskupiego. Własny zespół parkowy hotelu zapewnia ciszę i relaks, wieczorami do dyspozycji bogata oferta rozrywkowa i nocna Court Park w Dworze Biskupim, między innymi:

Dworska Sala Balowa (weselna/konferencyjna)
klub muzyczny Stereo Live Music Club
restauracje MONO - Chleb i Wino oraz Stereo - Buerger&Steak House
Cafe Nysa
Fitness Club,
Wellness
Apartamenty i pokoje w Hotelu Court Park w Nysie zaaranżowano z myślą o zabytkowym charakterze obiektów zespołu Dworu Biskupów Wroławskich, ale i wygodzie, komforcie oraz intymności gości hotelu. Historyczny wystrój pokoi Hotelu Court Park pozostaje w harmonii z nowoczesnymi i funkcjonalnymi rozwiązaniami współczesnej architektury i techniki. Przestronne i komfortowe łoża, najwyższej jakości materiały, specjalnie zaprojektowane meble oraz pachnąca pościel, gwarantują spokojny, komfortowy i regeneracyjny sen.

W każdym apartamencie i pokoju znajdują się stylowe i konfortowe meble, plazmowe telewizory, z pełną gamą programową, Wi-Fi, nowoczesne łazienki, oraz zestawy książek różnych gatunków literackich. Z myślą przede wszystkim o paniach, apartamenty hotelu wyposażono w komfortowe wanny z hydromasażem i solami kąpielowymi.

Hotel Court Park w Nysie oferuje pokoje:

jednoosobowe
dwu - i trzyosobowe
pokoje rodzinne
apartamenty

Apartamenty hotelu położone są w średniowiecznej wieży mieszkalnej z widokiem na własny zespół parkowy z możliwością bezpośredniego wejścia do Dworskiej Sali Balowej oraz klubów restauracji i kawiarni bezpośrednio z budynku najstarszego obiektu dworskiego zespołu - dawnych warsztatów artyleryjskich.

Hotel Court Park w Nysie zapewnia własne miejsca parkingowe dla wszystkich gości hotelowych oraz parking dla autokaru na terenie zamkniętym zespołu Dworu Biskupów Wrocławskich.
Informujemy, że już w kwietniu do dyspozycji naszych gości będzie najpiękniejsza na południu Polski Dworska Sala Balowa - miejsce, w którym każde wydarzenie nabierze arystokratycznego charakteru.

Każda uroczystość, a zwłaszcza tak wyjątkowy dzień, jakimdla każdej młodej pary jest ślub i przyjęcie weselne zasługują na oprawę godną jego rangi. Nie ma bardziej zasługującej na to miasno sali od Dworskiej Sali Balowej.

Do dyspozycji naszych gości klimatyczne i komfortowe miejsca w boxach ogródków kawiarnianych i restauracyjnych dla 150 osób, otoczonych ogrodzeniem z drwanianych skrzniowych donic z kwiatami, zabudowa tarasowa typu tarasola, z podświetlonym taśmami ledowymi zadaszaniem oraz z gazowymi promiennikami w kszałcie piramid z płonącym ogniem

Przestronność, historyczna aranżacja, komfort i prestiż oraz mnóstwo atrakcji niedostępnych w żadnym innym miejscu. Obsługa w liberiach, fontanny czekoladowe z licznymi atrakcjami w strefie dla dzieci, wygodna strefa tańca, własna, strzeżona szatnia, eleganckie i zapierające dech w piersiach łazienki Dworu, zabytkowy dziedziniec z licznymi lampami, fontannami, rzeźbami, ławkami, własny zespół parkowy, a nawet dodatkowo dostęp do dwóch restauracji zlokalizowanych w dawnym obiekcie warsztatów artyleryjskich, na miejscu luksusowy hotel, własny dozorowany parking dla 40 aut oraz dla autokaru

Przestronna, historyczna sala, utrzymana w klimacie historycznych wzorów, z widokiem na zabytkowy dziedziniec Dworu Biskupiego oraz dworski zespół parkowy. Przyjęcie weselne, jak i każdy inny event - w zależności od warunków pogodowych - można przenieść na teren dziedzińca lub parku.

Wesele, komunie, eventy, szkolenia i wszelkie możliwe wydarzenia w Dworskiej Sali Balowej w połączeniu z pozostałymi atrakcjami Dworu Biskupów Wrocławskich, z całą pewnością pozostaną w pamięcie wszystkich.

Do dyspozycji naszych gości zawsze najlepsi DJ'e oraz sprawdzone zespoły muzyczne na najwyższym poziomie. Dysponujemy, w zależności od życzeń naszych gości, możliwością zangażowania animatorów tańca, śpiewu, show taneczne, włąsnymi szkołami nauka tańca.

Na dziedzińcu Dworu Biskupiego lub w części zespołu parkowego oferujemy naszym gościom pokazy świetlne, laserowae, pirotechniczne, rzutniki gobo oraz rzutniki w niebo. Profesjonalne sesje zdjęciowe, nagrania z dronów oraz kamer typu 360 stopni.

Objekt in der Datenbank ab: 2016-07-22

Mehr lesen Schliessen

  • Check-in, Check-out: ab 14:00 bis 11:00
  • Zur Verfügung unserer Gäste: Allgemein zugängliche Küche, Udogodnienia – prasowanie/pranie (Möglichkeit zum Wäsche waschen, Möglichkeit, Bügelarbeiten in Auftrag zu geben)
  • Annehmlichkeiten: behindertenfreundlich
  • Auf dem Gelände: Bar/Restaurant (Bar, Restaurant, Nightclub)
  • Für Firmen: Konferenzsaal
  • Internet: Internet (Wi-Fi)
  • Bezahlung: Möglichkeit zur Zahlung mit Kreditkarte
  • Rezeption: Rezeption 24 Std. geöffnet
  • Verpflegung Angebot: Verpflegung Angebot (Frühstück, Mittagessen, Abendessen, warmes Abendessen, Nachmittagskaffee)
  • Für Familien mit Kindern: Wyposażenie dla rodzin z dziećmi (Kinderbett, Hochstuhl)