Agroturystyka Rybaczówka

Agrotourismus in Czerwonkach

10 die Bewertung
Liczba ocen:2

Reklama

Apartament Lazur

Ortschaft: Kolberg

Preis ab: 200 całość

Nasza propozycja:

Schließen

Informationen über das Objekt

Czerwonki 8, 11-700 Mrągowo odległość od centrum: 0.2 km

Die Beschreibung

Obiekt położony jest w niedużej miejscowości, jaką są Czerwonki koło Mrągowa. W lini prostej do mrągowskiego amfiteatru jest zaledwie kilka kilometrów, co może być dobrą bazą wypadową na Piknik Country, który organizowany jest na przełomie lipca i sierpnia oraz na Mazurską Noc Kabaretową czy Festiwal Muzyki Kresowej. W obrębie podwórza i całej posiadłości - 75 arów powierzchi, jest plaża, parking oraz piaskownica dla dzieci, które serdecznie zapraszamy do Rybaczówki.
Jezioro nad którym mieszkamy to 200 hektarowy akwen, na który możecie państwo wypłynąć rowerem wodnym czy łódką jaką udostepniamy. Poza jeziorem naszą Rybaczówkę otaczają lasy.
Po spokojnej okolicy można jeździć rowerami, uprawiać Nordic Walkig, spacerować, łowić ryby i pływać, jeździć konno w niedalekiej stadninie. Najbliższe miejscowości to Mrągowo - 6 km, Mikołajki - 19,5 km i Giżycko - 40 km, Sorkwity - 17,9 km, Krutyń - 22,7 km, Ukta - 24,6 km, Kosewo - 8 km (Ferma Jeleniowatych).

Nasi goście mogą liczyć na pomoc właściwie w każdej sprawie i prawie o każdej porze :-)
Dla wieloosobowych grup oraz na dłuższe pobyty oferujemy rabaty. Zadzwoń i dopytaj o interesujące cie szczegóły i wolne terminy
Serdecznie zapraszam

Objekt in der Datenbank ab: 2012-07-18

Mehr lesen Schliessen

  • Check-in, Check-out: ab 14:00 bis 10:00
  • Zur Verfügung unserer Gäste: Grill, Lagerfeuerstelle, Verleih von Freizeitausrüstung, Verleih von Wasserausrüstung, Privater Strand/Steg, Allgemein zugängliche Küche, Udogodnienia – prasowanie/pranie (Bügelbrett/Bügeleisen allgemein zugänglich)
  • Internet: Internet (Wi-Fi)
  • Für Familien mit Kindern: Wyposażenie dla rodzin z dziećmi, (Kinderbadewanne, Töpfchen) familienfreundlich (Spielplatz für Kinder [Sandkasten, Schaukel, Rutschbahn])