Obiekty promowane w najbliższej okolicy

Agroturystyka Gabi

Kategorie: Agrotourismus

Ortschaft: Lapino Kartuskie

 

Pokoje "U Izy"

Agrotourismus in Nowinach

Brak oceny

Sprawdzony przez eholiday.pl

Reklama

Domki Przy Jeziorze

Ortschaft: Lipczynek

Preis ab: 160 całość

Nasza propozycja:

Schließen

Informationen über das Objekt

Nowiny 39, 83-305 Pomieczyńska Huta odległość od centrum: 1.2 km

Die Beschreibung

Zapraszamy do malowniczo położonej wsi w sercu Kaszub - Pomieczyńskiej Huty. Piękne widoki, śpiew ptaków, cisza i spokój gwarantują dobry odpoczynek. Dodatkowo otaczające Pomieczyńską Hutę lasy oraz wysokie położenie powoduję, że czujemy się tu rześko i zdrowo. Czyste powietrze sprawia, że jest to wymarzone miejsce do pieszych i rowerowych wypraw.

Przez naszą wieś przebiega czerwony szlak turystyki pieszej. Po drodze możemy napotkać bociana, który w centrum wsi na stałe się zadomowił. W bardziej zacisznych miejscach z łatwością możemy spotkać żurawie, które co roku wychowują tu swoje potomstwo. Codziennie rano możemy obserwować sarny skubiące trawę przy naszym domu, dla tego widoku warto wstać o poranku.

Obok nas znajduje się las, który jest idealnym miejscem na długie spacery czy grzybobrania. Niedaleko jest również jezioro z ratowinkiem, któe słynie z czystej wody. Kilka kilometrów od Pomieczyńskiej Huty jest Wieżyca, najwysze wzniesie na naszym terenie. Warto również wybrać do Sianowa, Kartuz czy Szymbarku, gdzie jest najdłuższa deska świata i Centrum Promocji Regionu.

Zimą istnieje również możliwość organizacji kuligów, za drobną opłatą.

więcej na naszej stronie : www.u-izy.pl

Objekt in der Datenbank ab: 2009-06-03

Mehr lesen Schliessen

  • Check-in, Check-out: ab 14:00 bis 12:00
  • Zur Verfügung unserer Gäste: Grill, Lagerfeuerstelle, Kaminzimmer, Allgemein zugängliche Küche, Udogodnienia – prasowanie/pranie (Bügelbrett/Bügeleisen allgemein zugänglich)
  • Auf dem Gelände: Kantine, Sport i rekreacja (Sportplatz)
  • Internet: Internet (Wi-Fi)
  • Verpflegung Angebot: Verpflegung Angebot (Frühstück, Mittagessen, Abendessen, warmes Abendessen)
  • Für Familien mit Kindern: Wyposażenie dla rodzin z dziećmi, (Töpfchen) familienfreundlich (Spielplatz für Kinder [Sandkasten, Schaukel, Trampolin])

Personen, die dieses Objekt besucht haben, interessierten sich auch für