Leśny Dom

Haus zu vermieten in Prusimiu

Brak oceny

Sprawdzony przez eholiday.pl

Prusim 250 , Prusim, 64-420 Kwilcz odległość od centrum: 1 km

Reklama

Informationen über das Objekt

Prusim 250 , Prusim, 64-420 Kwilcz odległość od centrum: 1 km

Zu Vermieten: Preise: Anzahl: Raumstruktur:
Ferienhaus für 4 Personen ab 300 / Nacht 1 Sehen Nach der Unterkunft fragen

Die Beschreibung

Komfortowy dom z pełnym wyposażeniem do mieszkania i wypoczynku, posiadający swą atmosferę - „duszę”. W domku znajduje się pokój dzienny z aneksem kuchennym, dwie sypialnie z podwójnymi miejscami do spania i łazienka.
"Leśny Dom” położony jest w miejscowości Prusim. W lesie, na ogrodzonej posesji, pośród drzew i zieleni, w pobliżu innych domów letniskowych.

Miejscowość Prusim leży na Pojezierzu Międzychodzko - Sierakowskim w malowniczej „Krainie 100 jezior”, na terenie Sierakowskiego Parku Krajobrazowego. Wieś położona nad dwoma jeziorami - Młyńskim i Kuchennym. Jest znakomitym miejscem do kąpieli i plażowania, można tu wypożyczyć rowery wodne i kajaki, odwiedzić restauracje czy winiarnię w hotelu „Olandia”. To idealne miejsce na spacery, wycieczki rowerowe, wędkowanie i grzybobranie. To miejsce dla ludzi, którzy pragną odpocząć od miejskiego hałasu i pobyć blisko natury.

W okolicy czekają na Państwa liczne atrakcje np.:
- jezioro (około 200m) - raj dla wędkarzy; tuż za płotem liczne leśne ścieżki idealne dla miłośników spacerów, rowerów i nordic walking,
- Ośrodek Edukacji Rolniczej i Przyrodniczej w Chalinie, gdzie w parku przy dworskim podziwiać można pomniki przyrody, ogród ziołowy; znajdują się tutaj ścieżki dydaktyczne i trasy nordic walking,
- w Starym Zatomiu czeka nas nie lada atrakcja - przeprawa promem przez rzekę Wartę, gdzie w pobliskim gospodarstwie agroturystycznym można skorzystać z jazdy konnej,
-Centrum Edukacji Rolniczej i Przyrodniczej w Mniszkach, tu można zobaczyć warsztaty pokazowe ginących zawodów - kowala, szewca, garncarza itp. Znajdują się tu również sprzęty dawnego gospodarstwa domowego oraz maszyny rolnicze. Ponadto można tu zobaczyć ekspozycje owadów i zwierząt, zamieszkujących ten teren.
- Międzychód - centralnym miejscem jest rynek, na którym znajduje się fontanna z postacią rybaka. Nieopodal można zobaczyć słynną międzychodzką „Laufpompę”- pompę z wodą źródlaną, bogatą w wiele składników mineralnych, która dorównuje, a nawet przewyższa, wody lecznicze słynnych uzdrowisk.
www.agroturystyka.las.pl:
lesnydomzdusza.dobrynocleg.pl www.agroturystyka.las.pl

Objekt in der Datenbank ab: 2014-05-05

Mehr lesen Schliessen

  • Check-in, Check-out: ab 14:00 bis 10:00
  • Zur Verfügung unserer Gäste: Grill, Lagerfeuerstelle, Kaminzimmer, Verleih von Freizeitausrüstung, Allgemein zugängliche Küche, Udogodnienia – prasowanie/pranie (Waschmaschine allgemein zugänglich, Bügelbrett/Bügeleisen allgemein zugänglich)
  • Für motorisierte Gäste: Parkplatz/Garage (Parkplatz im Preis inbegriffen)
  • Internet: Internet
  • Wir sprechen die folgenden Sprachen: Wir sprechen die folgenden Sprachen (Deutsch, Russisch)
  • Für Familien mit Kindern: Wyposażenie dla rodzin z dziećmi (Kinderbett, Hochstuhl, Kinderbadewanne, Töpfchen)