Pokoje Gościnne

Agrotourismus in Dąbrównie

Brak oceny

Reklama

Domki "Falsztyn"

Ortschaft: Falsztyn

Preis ab: 250 całość

Informationen über das Objekt

ul. Ogrodowa , 14-120 Dąbrówno odległość od centrum: 0.1 km

Die Beschreibung

Dąbrówno to malownicza miejscowość na Mazurach, położona na przesmyku między dwoma jeziorami - Dąbrową Wielką i Dąbrową Małą. Idealne miejsce na wypoczynek, tak w okresie letnim, jak i zimowym. Jeziora to ponad 600ha powierzchni. Okolica bogata w zieleń, lasy oraz zabytki architektoniczne, m.in. mury krzyżackie z XIIIw. Dodatkowym atutem jest strefa ciszy, pozwalająca odpocząć od zgiełku miasta.

W naszym gospodarstwie agroturystycznym Gościom oferujemy 1, 2 i 4-osobowe pokoje z balkonami, z przepięknym widokiem na panoramę Dąbrówna i jeziora. Do dyspozycji dwie łazienki oraz taras i grill. Istnieje możliwość wypożyczenia łódki. Miejsca parkingowe na terenie ogrodzonym. W odległości ok. 50 i 100 metrów dwie plaże, brodzik ze zjeżdżalnią dla dzieci, molo, pomosty dla wędkarzy. W pobliżu - plac zabaw. W okolicy znajdują się dwie prywatne stadniny koni oraz wypożyczalnia sprzętu pływającego, outroady i paintball. Dąbrowno oferuje kilka punktów gastronomicznych.

Posiadamy również duży ogród przystosowany do namiotów z miejscem na ognisko.

W pobliżu również: Pole Bitwy pod Grunwaldem (9km), Wzgórza Dylewskie oraz SPA Irena Eris (10km) - wyciąg narciarski czynny zimą, skansen w Olsztynku (20km), Ostróda - możliwość przepłynięcia Kanałem Ostródzko-Elbląskim (30km), Olsztyn (60km), Nidzica (20km), Malbork (100km).

Cena: 30-35zł/os.
Tel. 512...zobacz telefon

Objekt in der Datenbank ab: 2011-05-02

Mehr lesen Schliessen

  • Check-in, Check-out: ab 14:00 bis 10:00
  • Zur Verfügung unserer Gäste: Grill, Lagerfeuerstelle, Udogodnienia – prasowanie/pranie (Möglichkeit zum Wäsche waschen, Möglichkeit, Bügelarbeiten in Auftrag zu geben)
  • Internet: Internet (Wi-Fi)
  • Für Familien mit Kindern: familienfreundlich (Spielplatz für Kinder [Sandkasten, Schaukel, Rutschbahn, Trampolin, Karussell])