Informationen über das Objekt

Adresse:
Noclegi "Jastrzębiówka" Biale 35, 09-500 Gostynin,
Woiwodschaft mazowieckie, Polen
Internetseite:
jastrzebiowka.pl

Objekt in der Datenbank ab: 2014-07-23

ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ: http://jastrzebiowka.pl/

Oferujemy Państwu przytulną salę z kominkiem na spotkania rodzinne i wszelkie imprezy towarzyskie. Pełne wyżywienie . Więcej w zakładce oferta specjalna.

Witamy!
Jest Nam niezmiernie miło gościć Państwa w naszym obiekcie! Zapraszamy na mile spędzone chwile w "Jastrzębiówce" nad Białym k/Gostynina. Oferujemy Państwu nowo powstałe pokoje, dostępne przez cały rok. W tej okolicy każdy znajdzie coś dla siebie, otaczające Nas lasy zapraszają wszystkich miłośników grzybobrania na jesienne zbiory:) Również wędkarze nie będą się nudzić podczas połowów nad jeziorem. Ponadto zapraszamy z korzystania z Naszego baru, w którym znajdziecie Państwo smaczne, domowe posiłki "jak u mamy"

Oferujemy państwu
(pokoje 2 i 3 osobowe) od 35 zł/os.

Nr konta:
Bank Spółdzielczy w Gostyninie
92 9012 0004 0016 5220 2001 0001

DO DYSPOZYCJI GOŚCI:

Dostęp do jeziora z pomostem, Sprzęt wodny (kajak, rower wodny), grill, kuchnia ogólnodostępna (aneks kuchenny), Sprzęt rekreacyjny w cenie pobytu (rowery, kijki)

Mehr lesen Weniger lesen

  • Check-in, Check-out: von 14:00 bis 12:00
  • Auf dem Gelände: Bar/Restaurant (Bar)
  • Internet: Internet (Wi-Fi)
  • Für Familien mit Kindern: familienfreundlich (Spielplatz für Kinder, Sandkasten, Schaukel)

Personen, die dieses Objekt besucht haben, interessierten sich auch für

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


wird geladen
wird geladen