Dom

Haus zu vermieten w Sejnach

Brak oceny

Reklama

Hotel Orlik

Miejscowość: Krynica-Zdrój

Informacje o obiekcie

ul. Grodzka 2 , 16-500 Sejny odległość od centrum: 0.2 km

Opis

Całoroczny, komfortowy, samodzielny dom drewniany, stojący na dużej, ogrodzonej, pełnej zieleni działce w zakolu rzeki Marycha i składający się z 2 pokoi, kuchni
z całkowitym wyposażeniem, łazienki (WC, umywalka, prysznic), przedpokoju, sieni oraz sezonowo werandy. Centralne ogrzewanie z kominka, dodatkowo w łazience elektryczne ogrzewanie podłogowe. Bieżąca ciepła i zimna woda

Do dyspozycji Gości: TV sat. radio, kuchnia z całkowitym wyposażeniem, sprzęt turystyczny (leżaki, krzesełka, gril). Za dopłatą wynajęcie rowerów, przewóz Gości
do dowolnych miejsc np. na Litwę. Możliwość całodziennego lub częściowego wyżywienia z uwzględnieniem (na życzenie) dań kuchni regionalnej i litewskiej.

Pobyt w naszym domu zapewni możliwość bezpośredniego obcowania z przyrodą - dzikie kaczki, łabędzie, bobry, ryby w rzece (odl. do rzeki 4m), stanowi doskonałą bazę wypadową dla fanatyków nieskażonej przyrody, samotności, wędkowania, żeglowania, spływów kajakowych oraz zadowoli miłośników wędrówek, fauny i flory i zbierania runa leśnego.
W okolicy poza Wigierskim Parkiem Narodowym, rozciąga się Puszcza Augustowska, rejon wyjątkowo atrakcyjny turystycznie, przyrodniczo i łowiecko.
Krystaliczne i czyste okoliczne jeziora zapewniają miejsca do kąpieli i wędkowania.
Dla lubiących zabytki, spacer zapewni zwiedzenie XVII wiecznych i późniejszych budowli.
Dom nasz jest bazą wypadową : Wigry - 20km, Augustów - 40 km, Litwa - granica - 10km, Druskienniki- 60 km, Kowno-130km, Wilno, Troki - 150km.

W okresie zimowym, w odległości 30 km piękny nowoczesny ośrodek narciarski z wyciągami, trasami zjazdowymi o różnej skali trudności i wypożyczalnią sprzętu narciarskiego i snowbordowego.

Zapraszamy

Obiekt w bazie od: 2009-07-06

Rozwiń opis Zwiń opis

  • Zakwaterowanie, wykwaterowanie: od 14:00 do 10:00
  • Zur Verfügung unserer Gäste: Grill, Lagerfeuerstelle, Udogodnienia – prasowanie/pranie (Möglichkeit zum Wäsche waschen, Möglichkeit, Bügelarbeiten in Auftrag zu geben)