Obiekty promowane w najbliższej okolicy

Domki "Falsztyn"

Kategorie: Haus zu vermieten

Ortschaft: Falsztyn

Preis ab: 250 całość

 

Willa Żółta Turnia

Villa in Zakopanem

Brak oceny

Reklama

Apartament Lazur

Ortschaft: Kolberg

Preis ab: 200 całość

Nasza propozycja:

Schließen

Informationen über das Objekt

ul. Skibówki 9D, 34-500 Zakopane odległość od centrum: 2.1 km

Die Beschreibung

Obiekt położony jest w dzielnicy Zakopane - Skibówki przy drodze w kierunku Doliny Kościeliskiej i Chochołowskiej ok. 1400 m od Krupówek, a 400 m przed Sanktuarium Matki Boskiej Fatimskiej. Oddalony od ulicy - w drugim rzędzie zabudowy.

Żółta Turnia" to idealne miejsce dla osób szukających odpoczynku od zgiełku miasta, chcących spędzić wolne dni na łonie natury. Nieopodal naszego pensjonatu przebiega droga prowadząca w prostej linii na szlak "Pod Reglami" - 10 minut spacerowym krokiem. O ile zdecydujecie się Państwo przyjąć to "wyzwanie" to dochodząc do "Regli znajdziecie się w bezpośredniej bliskości doliny Strążyskiej. Z okien, balkonów i tarasów naszego pensjonatu rozciąga się przepiękny widok na panoramę Tatr z symbolem Zakopanego - "śpiącym rycerzem" - Giewontem na pierwszym planie.

Jesteśmy przygotowani również na obsługę grup zorganizowanych oferując im w zależności od pory roku atrakcyjne możliwości czynnego spędzenia czasu w Zakopanem i jego okolicach.

Zakres naszych usług rozciąga się od organizowania specjalnych wieczorów regionalnych na terenie pensjonatu, w plenerze lub w specjalnie na ten cel wynajętych obiektach, poprzez zorganizowane wypady na szlaki tatrzańskie, zarówno po stronie polskiej i słowackiej do organizacji imprez o charakterze "ekstremalnym". Wszystko oczywiście pod okiem doświadczonych instruktorów.

Naturalnie naszą specjalnością "zimową" jest organizacja pobytów narciarskich dla wszystkich chętnych niezależnie od stopnia ich zaawansowania w "kunszcie" narciarskim. Oferta dotyczy zarówno wyposażania gości w sprzęt narciarski , dowozu na tatrzńskie stoki jak i zapewnienie opieki instruktora w zależności od poziomu zaawansowania uczestników.
W tym miejscu należy wspomnieć, iż w odległości 200 m. od naszego pensjonatu znajduje się tzw. ośla łączka - idealne miejsce dla wszystkich początkujących narciarzy niezależnie od wieku. Dewizą naszego pensjonatu jest stworzenie takiej atmosfery, aby pobyt u nas pozostał w Państwa pamięci niezatartym wspomnieniem i zachęcał do ponownego odwiedzenia "Żółtej Turni" w przyszłości.

Objekt in der Datenbank ab: 2008-12-03

Mehr lesen Schliessen

  • Check-in, Check-out: ab 14:00 bis 10:00
  • Zur Verfügung unserer Gäste: Grill, Lagerfeuerstelle, Verleih von Freizeitausrüstung, Udogodnienia – prasowanie/pranie (Möglichkeit zum Wäsche waschen, Möglichkeit, Bügelarbeiten in Auftrag zu geben)
  • Auf dem Gelände: Bar/Restaurant (Bar)
  • Für Firmen: Konferenzsaal
  • Internet: Internet
  • Verpflegung Angebot: Verpflegung Angebot (Frühstück)
  • Details zur Lage: Das Objekt befindet sich in Zakopane: - auf Skibówkach