Pokoje Gościnne OSiR

Erholungszentrum in Zamościu

3 die Bewertung
Liczba ocen:1

Reklama

Ośrodek Wypoczynkowy Krasnal

Ortschaft: Slesin

Preis ab: 120 całość

Nasza propozycja:

Schließen

Informationen über das Objekt

ul. Królowej Jadwigi 8, 22-400 Zamość odległość od centrum: 1.1 km

Die Beschreibung

Pokoje gościnne OSiR położone są w odległości 600 m od zabytkowego Starego Miasta, wpisanego na Listę Światowego Dziedzictwa Kultury UNESCO, w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Miejskiego, 200 m od ZOO, 500 m od dworca kolejowego, przy drodze krajowej nr 74. Obiekt stanowi alternatywę finansową dla hoteli w centrum, przy jednoczesnym zachowaniu komfortu turystycznego. Ośrodek dysponuje bazą 26 pokoi 2, 3, 4, 5 i 6-os. dla 102 os., w tym 15 pokoi przystosowanych jest dla osób niepełnosprawnych.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zamościu prowadzi działalność związaną z organizacją: obozów sportowych, wycieczek, "zielonych szkół". Posiadamy warunki do organizacji obozów dla dyscyplin: lekkoatletyka, piłka ręczna, piłka nożna, piłka koszykowa, piłka siatkowa, rugby, sztuki walki, judo, zapasy, łucznictwo, tenis ziemny, pływanie i inne.

Obiekty jakimi dysponujemy to: hala sportowo-widowiskowa, hala z salami specjalistycznymi, siłownia, hala tenisowa, stadion z pełnowymiarowym boiskiem piłkarskim, wyposażony w bieżnię oraz obiekty L.A. z nawierzchnią syntetyczną "Conipur M", baza hotelowa (100 miejsc) i gastronomiczna (na 250 osób) z całodziennym wyżywieniem, sala konferencyjna.

2 km od Ośrodka znajduje się Zalew Miejski o pow. 18,2 ha, w tym część rekreacyjna 11,5 ha z wypożyczalnią sprzętu pływającego i małą gastronomią oraz część osadnikowa o pow. 6,7 ha, oddana Polskiemu Związkowi Wędkarskiemu do hodowli i wędkowania.

Kryta Pływalnia, z pełnowymiarowym basenem sportowym o wymiarach 25x16 m o głębokości 1,6-1,8m i basenem rekreacyjnym z biczami bocznymi i gejzerami o głębokości 0,7-0,9 m oraz zjeżdżalnią, oddalona jest od głównego kompleksu OSiR o ok. 4 km. Znajduje się tam także sauna, sala fitness i jaskinia solna.

W sezonie zimowym XII - III na Rynku Wielkim w Zamościu funkcjonuje sztuczne lodowisko.

Udostępniamy naszą bazę na organizację turnusów rehabilitacyjnych i obozów dla osób niepełnosprawnych, gdyż nasze obiekty są kompleksowo przystosowane do ich obsługi. Posiadamy aktualny wpis do rejestru ośrodków uprawnionych do przyjmowania zorganizowanych grup turnusowych nr OD/06/0010/07. Na życzenie przebywających u nas grup organizujemy wycieczki z przewodnikiem po Roztoczu i Zamościu (także dla osób niepełnosprawnych).

Objekt in der Datenbank ab: 2009-06-26

Mehr lesen Schliessen

  • Check-in, Check-out: ab 14:00 bis 12:00
  • Zur Verfügung unserer Gäste: Udogodnienia – prasowanie/pranie (Bügelbrett/Bügeleisen allgemein zugänglich)
  • Annehmlichkeiten: behindertenfreundlich, Fahrstuhl
  • Auf dem Gelände: Bar/Restaurant, (Bar, Restaurant) Sport i rekreacja (Sportplatz, Fitnesscenter)
  • Für motorisierte Gäste: Parkplatz/Garage (Parkplatz)
  • Für Firmen: Konferenzsaal
  • Verpflegung Angebot: Verpflegung Angebot (Frühstück, Mittagessen, Abendessen)
  • Für Familien mit Kindern: familienfreundlich (Fernseh-/Spiel-/Gemeinschaftszimmer)
  • Details zur Lage: Das Objekt befindet sich in Zamosc: - w Centrum - na Starym Mieście