Motel "Łużycki"

Motel in Lubaniu

9.4 die Bewertung
Liczba ocen:2

Reklama

Informationen über das Objekt

ul. Zgorzelecka 51, 59-800 Lubań odległość od centrum: 0.5 km

Die Beschreibung

POKOJE
Pokoje w naszym hotelu zróżnicowane są pod względem wielkości. Do Państwa dyspozycji przygotowaliśmy łącznie 22 komfortowe pokoje, jednoosobowe, dwu i trzy osobowe oraz jeden apartament. Zadbaliśmy o przyjazną atmosferę, maksymalną użyteczność i Państwa wygodę.

Każdy pokój wyposażony jest w:
- dwa oddzielne łóżka
- rozkładaną sofę (pokój 2-os. z dostawką),
- szafę wnękową,
- telefon
- telewizor,
- łazienkę z kabiną prysznicową,
- w każdym pokoju internet bezprzewodowy WiFi

Dla rodzin z małymi dziećmi przygotowaliśmy łóżeczka dziecięce i wanienki. Istnieje również możliwość pozostawienia wózka w specjalnym pomieszczeniu w hotelu.

Doba hotelowa rozpoczyna się o godzinie 14:00 a kończy o godzinie 12:00 dnia następnego.

Hotel w zakresie gastronomii wyróżnia się unikalną, niezwykle bogatą i różnorodną ofertą gastronomiczną. Przede wszystkim cechuje nas liczba sal do Państwa dyspozycji o bardzo zróżnicowanym charakterze, a bogata aranżacja wnętrz dostosowana jest do ogólnej wizji obiektu i jakości usług, jakie pragniemy Państwu oferować.

Zacznijmy od sali głównej połączonej z ogrodem piwnym, w której jednocześnie może przebywać 120 gości. Oferujemy 24-godzinną życzliwą i fachową obsługę, serwis na najwyższym poziomie oraz przyjazne ceny w nowoczesnym i eleganckim otoczeniu.

Sala kominkowa przeznaczona jest dla 50 osób, możemy z niej wyjść do ogrodu gdzie znajduje się grill i własna wędzarnia. Bezpośrednio w sąsiedztwie Sali kominkowej znajduje się kameralna i ekskluzywna sala barokowa, która jest idealna na przyjęcie okolicznościowe dla 14 osób.

Z myślą o grupach biznesowych i naukowych przygotowaliśmy salę konferencyjną, która również może posłużyć do zorganizowania spotkań w przyjaznym i oryginalnym otoczeniu licznych obrazów.

Objekt in der Datenbank ab: 2009-03-10

Mehr lesen Schliessen

  • Check-in, Check-out: ab 14:00 bis 10:00
  • Zur Verfügung unserer Gäste: Grill, Lagerfeuerstelle, Udogodnienia – prasowanie/pranie (Möglichkeit zum Wäsche waschen, Möglichkeit, Bügelarbeiten in Auftrag zu geben)
  • Annehmlichkeiten: behindertenfreundlich
  • Auf dem Gelände: Bar/Restaurant (Bar)
  • Für Firmen: Konferenzsaal
  • Internet: Internet
  • Bezahlung: Möglichkeit zur Zahlung mit Kreditkarte
  • Verpflegung Angebot: Verpflegung Angebot (Frühstück)