Domki Letniskowe "Frączków"

Ferienhaus in Frączkowie

Brak oceny

Sprawdzony przez eholiday.pl

Frączków 5A, 48-314 Pakosławice odległość od centrum: 0.2 km

Reklama

Pensjonat Lira

Ortschaft: Krynica-Zdroj

Informationen über das Objekt

Frączków 5A, 48-314 Pakosławice odległość od centrum: 0.2 km

Zu Vermieten: Preise: Anzahl: Raumstruktur:
Ferienhaus für 4 Personen ab 250 / Nacht 2 Sehen Nach der Unterkunft fragen

Die Beschreibung

Łowisko ulokowane jest w miejscowości Frączków. Łowisko jest sztucznym zbiornikiem wodnym o zmiennej głębokości od 50 cm do 250 cm, powstałym na bazie cieku wodnego rzeki Korzekwi. Akwen został wybudowany w latach 2008 – 2010, a od 2011 roku wykorzystywane jest również na cele komercyjne. Łowisko zajmuje obszar ok. 3 ha, z czego 1,5 ha stanowi powierzchnia lustra wody. Nasze łowisko to spokojny akwen, nad którym w ciszy i w zgodzie z naturą można naprawdę się zrelaksować i odpocząć. Nasze łowisko położone jest w odległości ok. 10 km na północy – wschód od Nysy. W bezpośrednim otoczeniu stawu znajduje się zabudowany domek grillowy o powierzchni ok. 25 m2, który pozwala na organizowanie spotkań rekreacyjnych dla ok. 30 osób w każdych warunkach atmosferycznych. Na terenie łowiska znajdują się 2 domki rekreacyjne z bala o powierzchni ok. 40 m2, które są przeznaczone do opłatnego wynajmu dla gości, z pełnym węzłem sanitarnym. W każdym domku znajdują się 3 łóżka dwuosobowe, kuchnia z lodówką, kuchenką gazową, mikrofalówką, ekspresem, naczynia oraz łazienka. Przy obiektach towarzyszących znajduje się utwardzony parking dla 10 samochodów. Ponadto na obiekcie znajduje się wiata ogniskowa z murowanym grillem oraz wędzarnią. Dodatkowo dla dzieci zapewniona frajda na nowo wybudowanym placu zabaw.
:
domkiletniskowefraczkow.dobrynocleg.pl

Objekt in der Datenbank ab: 2017-03-08

Mehr lesen Schliessen

  • Check-in, Check-out: ab 14:00 bis 14:00
  • Zur Verfügung unserer Gäste: Grill, Lagerfeuerstelle, Verleih von Freizeitausrüstung, Verleih von Wasserausrüstung, Privater Strand/Steg, Udogodnienia – prasowanie/pranie (Bügelbrett/Bügeleisen allgemein zugänglich, Möglichkeit zum Wäsche waschen)
  • Für motorisierte Gäste: Parkplatz/Garage (Parkplatz im Preis inbegriffen)
  • Internet: Internet (Wi-Fi)
  • Für Gäste mit Haustieren: Haustiere erlaubt
  • Rezeption: Rezeption 24 Std. geöffnet
  • Für Familien mit Kindern: Wyposażenie dla rodzin z dziećmi, (Kinderbett) familienfreundlich (Spielplatz für Kinder [Sandkasten, Schaukel, Rutschbahn, Karussell])