"Domki Nad Parsętą"

Agrotourismus in Ząbrowie

Brak oceny

Reklama

Hotel Orlik

Ortschaft: Krynica-Zdrój

Informationen über das Objekt

ul. Leśna 25 , 78-120 Ząbrowo odległość od centrum: 1.3 km

Die Beschreibung

Zapraszamy na wypoczynek w gospodarstwie agroturystycznym DOMKI NAD PARSĘTĄ w Charzyńskim lesie, pod Ząbrowem, 8 km od Kołobrzegu.

Nasze gospodarstwo położone jest na granicy pól i lasu mieszanego, w bliskiej odległości od bogatej w ryby, pięknie meandrującej rzeki Parsęty. Z dala od innych zabudowań. Doskonała baza dla wędkarzy.

Oprócz ciszy i spokoju naszego gospodarstwa, zapraszamy na spacery po lesie przy świeżym, nadmorskim powietrzu. Często można tu spotkać dziki, sarny, myszołowy. Tereny idealne do uprawiania Nordic Walking, jazdy rowerem, jazdy konnej – posiadamy własne konie.

Wieczorem na amatorów wspólnej zabawy czeka wiata grillowa, w której można przez cały rok grillować, siedzieć i bawić się do białego rana.

Teren jest ogrodzony, można przyjechać z własnymi dziećmi i zwierzętami – mamy rozległe przestrzenie, gdzie będą mogły się wybiegać. Parking jest bezpłatny.

Do dyspozycji gości są przygotowane drewniane, 4-osobowe domki. Domki są nowe, świeżo wyposażone, przestronne – po ok. 30m2. Jest możliwość wstawienia dostawki.

Wyposażenie domków: TVSat, umeblowane pokoje z wyposażonym w naczynia aneksem kuchennym z kuchenką gazową, łazienki z toaletą i kabiną prysznicową. Woda ogrzewana elektrycznie. W domkach możliwe jest zakwaterowanie przez cały rok, są ogrzewane kominkiem opalanym drewnem - typu koza.

Jeden z domków jest utrzymany w klimacie wędkarskim/myśliwskim - z trofeami z polowań, a drugi w klimacie jeździeckim z obrazami koni.

Każdy domek posiada taras ze stolikiem i krzesłami, gdzie można się rozkoszować obecnością natury.

Cena: 150 zł /domek/doba.

Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny.
Mieszkając w tak wspaniałym miejscu naprawdę rzadko zaglądamy do komputera.

Objekt in der Datenbank ab: 2014-04-11

Mehr lesen Schliessen

  • Check-in, Check-out: ab 12:00 bis 10:00
  • Zur Verfügung unserer Gäste: Grill, Lagerfeuerstelle
  • Für Gäste mit Haustieren: Haustiere erlaubt