Słoneczny

Haus zu vermieten in Choczewie

Brak oceny

Reklama

Pensjonat Lira

Ortschaft: Krynica-Zdroj

Nasza propozycja:

Schließen

Informationen über das Objekt

ul. Pierwszych Osadników 51, 84-210 Choczewo odległość od centrum: 0.5 km

Die Beschreibung

Wakacje: MORZE, JEZIORO, WARSZTATY CERAMICZNE

Oferujemy w pełni wyposażony 4-6osobowy (z możliwością dostawki) apartament, całą kondygnację domu z niezależnym wejściem. Duże pokoje, kuchnia oraz łazienka. Miejsce na wypoczynek dla jednej lub dwóch rodzin.

W apartamencie znajduje się kuchnia, z pełnym wyposażeniem,WiFi, TV(USB,HDMI WiFi), łazienka z kabiną prysznicową, WC i pralka.

W obrębie działki zagospodarowanej trawnikiem, krzewami oraz kwiatami. Do dyspozycji gości pozostają meble ogrodowe oraz grillo - wędzarnia . Miejsca parkingowe znajdują się na terenie posesji. W okolicy znajduje się dodatkowo ogólnodostępny plac zabaw oraz boisko.Jest też apteka, sklep, restauracja z domowym jedzeniem oraz w pobliżu kościół,wiejski ośrodek zdrowia. Do dyspozycji gości pięć rowerów.

Nasi goście mają możliwość tworzenia w glinie dowolnych wyrobów ceramicznych w przestronnej pracowni (101m2) na preferencyjnych zasadach, korzystania z naszych rad i profesjonalnego wyposażenia. Przeprowadzimy Państwa przez cały cykl powstawania ceramiki od surowej gliny do trwałego, poszkliwionego , wypalonego przedmiotu- pamiątki wakacyjnej.

Najbliższa okolica jest doskonałą scenerią na spacery, rowerowe wycieczki, spływy kajakowe, kąpiele w okolicznych jeziorach- Choczewskim (1,5km), Kopalińskim (8km)i Morzu Bałtyckim (8,5km), stadnina koni (0,5km), Park Słowiński-wydmy(30km),latarnia Stilo(20km). Teren bogaty w interesujące łowiska wędkarskie, poprzecinany wieloma potokami z pstrągiem potokowym i lipieniem.
Ewentualny pobyt zwierząt po wcześniejszym uzgodnieniu.

Rozpoczynamy i mamy nadzieję, że sprostamy Państwa oczekiwaniom.

Objekt in der Datenbank ab: 2016-06-14

Mehr lesen Schliessen

  • Check-in, Check-out: ab 14:00 bis 10:00
  • Zur Verfügung unserer Gäste: Grill, Lagerfeuerstelle, Verleih von Freizeitausrüstung, Allgemein zugängliche Küche, Udogodnienia – prasowanie/pranie (Waschmaschine allgemein zugänglich)
  • Für motorisierte Gäste: Parkplatz/Garage (Parkplatz im Preis inbegriffen)
  • Internet: Internet (Wi-Fi)
  • Für Gäste mit Haustieren: Haustiere erlaubt
  • Rezeption: Rezeption 24 Std. geöffnet
  • Für Familien mit Kindern: Wyposażenie dla rodzin z dziećmi (Hochstuhl)