"Wiatrak Holenderski"

Gästezimmer in Gogołowie

Brak oceny

Reklama

Dom Gościnny Jarek

Ortschaft: Rowy

Preis ab: 80 całość

Nasza propozycja:

Schließen

Informationen über das Objekt

Gogołów 40A, 58-124 Marcinowice

Die Beschreibung

Nie trzeba wyjeżdżać do Holandii, aby spędzić wyjątkowe chwile w murowanym wiatraku typu holenderskiego z 1830roku. Zabytek znajduje się niedaleko Wrocławia i Świdnicy (woj. dolnośląskie), na skraju wsi Gogołów, u podnóża góry Ślęży. Dziś stanowi ideale miejsce wypoczynkowe w gronie rodziny, znajomych oraz dla wszystkich tych którzy lubią kontakt z naturą i historią.

Gospodarze przygotowali stylowe pokoje nawiązujące do tradycji regionalnej 3 pokoje 2-osobowe, 1 pokój 4-osobowy, co daje łącznie 10 miejsc noclegowych. Dodatkowo do dyspozycji salon, w którym klimatyczny kominek pozwala w pełni cieszyć się blaskiem żywego ognia, aneks kuchenny w izbie na parterze, łazienka i toalety.

Wiatrak holenderski jest znakomitym miejscem wypoczynkowym od codziennego zgiełku oraz bazą wypadową do zwiedzania licznych atrakcji turystycznych Dolnego Śląska. Dodatkowo na terenie wiatraka oferujemy SPA: pobyt w grocie solnej, saunie i tzw. bani kanibala, czyli ogromny garnek wiszący na balach z paleniskiem pod spodem.
Istnieje również możliwość wynajmu obiektu na imprezy okolicznościowe, szkolenia, ekologiczne urodziny dla dzieci.

Stare mury wiatraka otulają gości klimatem minionych lat i sprawiają, że każdy może poczuć się nadzwyczajnie...

Objekt in der Datenbank ab: 2013-09-27

Mehr lesen Schliessen

  • Check-in, Check-out: ab 15:00 bis 10:00
  • Zur Verfügung unserer Gäste: Grill, Lagerfeuerstelle, Kaminzimmer, Verleih von Freizeitausrüstung, Allgemein zugängliche Küche, Udogodnienia Spa/wellness, (Sauna) Udogodnienia – prasowanie/pranie (Bügelbrett/Bügeleisen allgemein zugänglich, Möglichkeit zum Wäsche waschen, Möglichkeit, Bügelarbeiten in Auftrag zu geben)
  • Für Firmen: Konferenzsaal