Agroturystyka

Gästezimmer w Kamienicy Królewskiej

Brak oceny

Reklama

Domki "Falsztyn"

Miejscowość: Falsztyn

Cena od: 250 całość

Nasza propozycja:

Zamknij

Informacje o obiekcie

ul. Dworcowa 8A , 83-342 Kamienica Królewska

Opis

Kamienica Królewska jest przepiękną malowniczą miejscowością, położoną w centralnej części Kaszub. Wieś leży na terenie powiatu Kartuskiego i należy do Gminy Sierakowice. Przez Kamienicę Królewską prowadzi turystyczny Szlak Kaszubski.
Ta miejscowość to idealne miejsce do odpoczynku, z dala od miasta i zgiełku. Znajdują się tutaj atrakcje, o których w mieście możemy tylko pomarzyć. W pobliskiej okolicy znajduje się wiele jezior min. Kamienickie , Junno, Święte , Białe, Czarne , Potęgowskie, Lubygość , Kocenko, Wielkie , Kamienne, Turzycowe , Bule Oczy, Odnoga. Warto wspomnieć o stacjonującym na terenie naszej miejscowości Klubie Sportowym. UKS Wiking powstał w Kamienicy Królewskiej w 1998 roku. Przystań została usytuowana nad malowniczym Jeziorem Kamienickim, które leży w granicach Kaszubskiego Parku Krajobrazowego. Akwen będący do dyspozycji żeglarzy ma powierzchnię 138 ha i jest położony na wysokości 148,2 metrów nad poziomem morza. Wartą podkreślenia cechą jeziora są łagodnie schodzące brzegi, które zapewniają dobre warunki wiatrowe tak ważne dla czerpania pełnej przyjemności z uprawiania żeglarstwa.
Na naszym terenie jest Klub Sportowy Żeglarski Wiking gdzie można wypożyczyć łódkę lub wodny rowerek a jak ktoś z państwa lubi powędkować to ZAPRASZAMY
W naszych lasach również są grzyby jagody maliny
Zapewniamy dostęp do internetu, altankę, huśtawkę, grill murowany, piaskownice dla dzieci, parking na posesji.
Mieszkamy blisko Morza czyli Łeby ,Trójmiasta w Tuchlinie jest ZOO EGZOTYCZNE, w Szymbarku dom stoi na dachu. w Sierakowicach jest stary drewniany kościół i Ołtarz papieski.
W okolicy mamy dla państwa dwie jadalnie na obiadki.
Więc zapraszam na odpoczynek

Obiekt w bazie od: 2010-03-31

Rozwiń opis Zwiń opis

  • Zakwaterowanie, wykwaterowanie: od 14:00 do 10:00
  • Zur Verfügung unserer Gäste: Grill, Lagerfeuerstelle, Verleih von Wasserausrüstung, Allgemein zugängliche Küche
  • Internet: Internet (Wi-Fi)
  • Für Gäste mit Haustieren: Haustiere erlaubt
  • Für Familien mit Kindern: familienfreundlich (Spielplatz für Kinder [Sandkasten, Schaukel])